products

ESD Çevrimiçi Microsoft Office Visio Professional 2019 MS Anahtarını İndirin Bağlantı Sürümünü İndirin

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: CE
Model numarası: Microsoft Visio Profesyonel 2019
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: $ 9
Ambalaj bilgileri: E-posta ile göndermek
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000pcs / gün
Detay Bilgi
Ürün adı: Microsoft Visio Profesyonel 2019 Marka adı: Microsoft
tip: 2019 Visio Profesyonel model: Visio Professional 2019
Destek: Visio Professional 2019 sürümü Takım elbise: Visio 2019 Professional
versiyon: Visio Professional 2019 Ürün anahtarı Nakliye Yöntemleri: E-posta ile göndermek
Vurgulamak:

Microsoft Office Visio Professional 2019 İndirin

,

Microsoft Visio 2019 Professional İndirin

,

Visio Professional 2019'u İndirin


Ürün Açıklaması

ESD Çevrimiçi İndirme Lisansı 2019 Microsoft Office Microsoft Visio 2019 profesyonel MS Anahtarı indirme bağlantısı

 

Visio 2019 Profesyonel Özellikler

 

Performans hakkında bilgi edinmek için verileri organizasyon yapısına, BT ağlarına, üretim tesislerine ve karmaşık iş süreçlerine bağlayın.Visio şekillerini Microsoft Excel, Microsoft Excel Hizmetleri, Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure, Microsoft SharePoint Listeleri ve İş Bağlantı Hizmetleri dahil olmak üzere birden çok veri kaynağına bağlayın.

 

Karmaşık bilgileri basitleştirmek için renkler, metin ve simgeler.Excel tablolarıyla tek adımlı bağlantıdan yararlanın ve tek tıklamayla veri grafiklerini tercihinize göre değiştirin.Önceden tasarlanmış profesyonel diyagramları kullanarak Visio'yu anında kullanmaya başlayın.

 

Unified Modeling Language (UML) 2.4, Business Process Model and Notation (BPMN) 2.0 ve Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) uyumluluğu dahil olmak üzere endüstri standartlarını karşılayan yenilenmiş şablonlar ve binlerce şekil.

Verimliliği artırmak için akıllı şekiller.Profesyonel görünümlü diyagramları daha hızlı özelleştirmek ve tamamlamak için yeni temalar ve efektler kullanın.

 

Visio 2019, konseptten tamamlamaya kadar bir plan yapmanızı sağlayan bir araç setine sahiptir.Visio 2019, herhangi bir proje için görsel sunumlar oluşturmanıza ve çalışanlarınızla paylaşabileceğiniz çizelgelere ve diyagramlara ayrıntılı kavramlar koymanıza olanak tanır.Office 365 veya SharePoint'te Visio Services ile bir tarayıcı kullanarak karmaşık akış çizelgeleri, zaman çizelgeleri, haritalar, organizasyon yapısı, BT mimarisi veya satış rakamları ve şirket ilerlemesi ile fikirlerinizi iletin ve paylaşın.Verileriniz yenilenirken diyagramlarınız tarayıcıda anında yenilenir.Bu, aynı anda aynı diyagram üzerinde ekip olarak birlikte çalışabileceğiniz ve hem Visio hem de Visio Hizmetlerinde yorumları kolayca görebileceğiniz anlamına gelir.

 

Çok yönlü şablonlar ve binlerce şekil.Hazır şekillerle üretkenliğinizi artırmak için Visio 2019 şablonlarını kullanın.
Akıllı şekiller: Visio şekillerine katıştırılmış meta verileri temsil etmek için görsel ipuçlarını kullanın.Boyut değişiklikleri gibi meta veriler, görselleştirme otomatik olarak güncellenir.

 

DWG dosyalarını içe aktarın.İçe aktarılan AutoCAD tasarımlarına şekiller ekleyin ve gelişmiş görselleştirmeleri anında basitleştirin veya geliştirin

 

Sürüm Türü Visio 2019 profesyonel
Marka adı Microsoft
Uygulama
anahtar/lisans
Anavatan Amerika Birleşik Devletleri
Genel kullanım Ticari Mobilya
sistem Pencere 10

ESD Çevrimiçi Microsoft Office Visio Professional 2019 MS Anahtarını İndirin Bağlantı Sürümünü İndirin 0ESD Çevrimiçi Microsoft Office Visio Professional 2019 MS Anahtarını İndirin Bağlantı Sürümünü İndirin 1

2016 yılında kurulan şirketimiz, işletilen bir bilgisayar donanım ve yazılımı e-Ticaret perakendecisidir.Geleneksel iş modelimiz kalite, satın alınabilirlik ve kullanıcı deneyimine dayanmaktadır.Yazılım ve teknoloji perakendesinde sektör lideri olarak müşteri memnuniyeti bir numaralı önceliğimizdir.Prime Software'deki birleşik hedefimiz, endüstrinin en düşük fiyatlarını korurken, müşterilerimizin tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları için evrensel bir çözüm sunmaktır.

Her müşteriye en kaliteli ürünleri ve tatmin edici hizmeti sunmayı, zamandan ve paradan tasarruf sağlamayı taahhüt ediyoruz. Şirketimize hoş geldiniz, ortağınız ve gelecekteki ortağımız olmayı dört gözle bekliyoruz!

 

 

İletişim bilgileri
June

Telefon numarası : +8617634776672

Naber : +447828792591