products

Kolay Kullanım MS Windows Server 2012 R2 Standart Lisans Anahtarı

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: CE
Model numarası: Pencere sunucusu 2012 r2 Standardı
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: $10
Ambalaj bilgileri: E-posta ile göndermek
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000pcs / gün
Detay Bilgi
Ürün adı: Windows sunucusu 2012 r2 Marka adı: Microsoft
model: Windows Server 2012 R2 Standardı tip: Windows Server 2012 R2 Standardı
Desteklenen işletim sistemleri: pencereler Sürüm türü: Windows Server 2012 R2 Standardı
İçin uygun: Windows server 2012 r2 standart anahtar Sürümü sistem: Windows Server 2012 standardı
Vurgulamak:

Windows Server 2012 R2 Standart Lisans Anahtarı

,

Win Server 2012 R2 Anahtarı

,

Windows Server 2012 R2 Standart Anahtarı


Ürün Açıklaması

MS Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard Anahtar lisansı Win Server 2012 R2 anahtar lisansı

 

Windows Server 2012 R2 Standard esnek, güçlü ve kullanımı kolay bir sunucu çözümüdür.Şirketiniz ister küçük bir işletme ister büyük bir kuruluş olsun, Windows Server R2 2012 Standard, işletmenizi bulutta optimize etmenize yardımcı olabilir.

 

Ürün adı
Windows Server 2012 R2 Standardı
Marka adı
Microsoft
Sürüm Türü
İnternet
Paket içeriği
Paket yok

 

Neden Windows Server Satın Almalısınız?

Yeni ve Daha İyi Dünya gelişmeye ve genişlemeye devam ederken, değişikliklere ayak uydurmak için daha güçlü ve becerikli bir işleme sistemine ihtiyaç duyulmaktadır.Sürekli BT geliştirme ve genişletme ile bilgiyi kaydetme, kaydetme, ölçeklendirme ve dinamik olarak değiştirme ihtiyacı her zamankinden daha önemli hale geliyor.Microsoft bunu göz önünde bulundurarak, yerel işletmeleri, kurumsal işletmeleri veya gündelik sivilleri, kamusal ve özel işlerin gündelik zorluklarına ayak uydurmak için gereken uygun araçlar ve işlem gücüyle karşılamaya çalışır. büyüyen küresel pazar ve toplulukla birlikte genişlemenizi ve gelişmenizi sağlayan birim.Bu yeni sistemle Microsoft, sadece içinde çalıştığı teknoloji dünyasını anladığını değil, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini de anladığını kanıtlıyor. Daha titiz teknik testlere ve çalışmaya olanak tanıyan bir performans, ayrıca bulut bilgi işlem için bir temel sağlar.Microsoft, hem kişisel hem de genel olarak her yerde bulunan bulut çözümleri çağını başlatıyor ve kullanıcıların her yerde bulut bilişimin çeşitli avantajlarından yararlanmalarına olanak tanıyor. Aradığınız doğru Windows Server ürünü değil mi?Ek Microsoft Windows Server yazılımı seçimimize bugün göz atın.

 

Not: Windows Server 2012 R2 Standard 32/64 Bit Sunucu Lisansı Ofis ortamınızı bir sonraki seviyeye taşımak mı istiyorsunuz?Windows Server 2012 R2 Standard 64-bit Sunucu Lisansı, Windows Server'ın tam lisanslı sürümünü kurmanıza ve zaman kaybetmeden kurulması ve çalıştırılması için gereken lisanslara sahip olmanıza olanak tanır!Bu dijital lisans, My Choice Software üzerinden siparişinizi verdikten sonra sunucuyu web'den hiçbir zaman indirmenize izin verecektir.Sağladığımız sunucuya, RDP (veya RDS) Lisansı gibi birçok eklenti de vardır.Uzman ortaklarımız, sunucu ortamınızı en iyi lisanslama seçenekleri ve bugün ihtiyaçlarınıza uyacak eksiksiz bir çözüm paketi ile oluşturmanıza yardımcı olmak için hazır bekliyor!İster yalnızca sunucuya ve MEHL'lere ihtiyacınız olsun, isterse kullanıcılarınız (kullanıcı CAL'si) veya aygıtlar (aygıt CAL'si) için uzaktan erişime ihtiyacınız varsa, çözümü sağlayabiliriz.

 

Kolay Kullanım MS Windows Server 2012 R2 Standart Lisans Anahtarı 0Kolay Kullanım MS Windows Server 2012 R2 Standart Lisans Anahtarı 1

Hizmetlerimiz ve Gücümüz

1, Zamanında Yanıt Verin
Sorularınızın zamanında cevaplanmasını sağlamak için haberlerinize zamanında cevap vereceğiz.
2, Zamanında Teslimat
Ödeme yapıldıktan sonra, tüm paketiniz için en ucuz ve güvenli ve hızlı yolu zamanında kullanacağınızı garanti edeceğiz.Anahtarlar için göndereceğiz
E-posta veya Alibaba plat ile size.
3, Satış Sonrası Teknik Hizmetler
Ürünün daha sonraki kullanım ve kurulum sürecinde Lisans cihazlarınıza bağlanacaktır. Bizimle iletişime geçebilirsiniz, kurulum işlemi ile ücretsiz teknik destek vereceğiz, ürünün getirdiği sorunları çözebilir, satış sonrası teknik hizmetler de sağlayabiliriz. .
4, Mevcut Özelleştirilmiş
Paket için Özel gereksinim mevcuttur, OEM ve ODM açıktır.
5, Distribütöre İndirim
Distribütörümüze sağlanan özel indirim ve satış alanı koruması.
6,24 saat hizmet
E-posta / Mobil / Whats uygulaması, ihtiyacınız olduğu andan itibaren 24 saat kullanılabilir.
Skype: canlı: .cid.12af4cd0de86b250

İletişim bilgileri
June

Telefon numarası : +8617634776672

Naber : +447828792591