HAI-OU International Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Office 2013 Kutu

Office 2013 Profesyonel Anahtar Kartı 32 Bit / 64 Bit DVD perakende satış noktası 2013 pro plus tuşu

Office 2013 Profesyonel Anahtar Kartı 32 Bit / 64 Bit DVD perakende satış noktası 2013 pro plus tuşu

  • Office 2013 Professional Key Card 32 Bit / 64 Bit DVD retailbox office 2013 pro plus key
  • Office 2013 Professional Key Card 32 Bit / 64 Bit DVD retailbox office 2013 pro plus key
  • Office 2013 Professional Key Card 32 Bit / 64 Bit DVD retailbox office 2013 pro plus key
 • Office 2013 Professional Key Card 32 Bit / 64 Bit DVD retailbox office 2013 pro plus key

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: ABD / HongKong / Singapur / irlanda
  Marka adı: Microsoft
  Sertifika: Microsoft Office
  Model numarası: Yeni

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 10 adet
  Fiyat: Negotiable
  Ambalaj bilgileri: Fabrika Mühürlü Perakende kutusu
  Teslim süresi: 1-3 gün
  Ödeme koşulları: T / T, Para Gramı, Western Union
  Yetenek temini: 10000pcs / ay
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Sürüm: DVD Perakende Paketi Medya: 32bit / 64 bit
  dil: İngilizce Garanti: aktivasyon öğeler için ömür boyu
  Marka: Microsoft Uygulama: Uluslararası / Küresel Alan
  Garanti: DVD etkinleştirmesi

  Office 2013 Profesyonel Anahtar Kartı 32 Bit / 64 Bit USB Flash Sürücüsü COA Çıkartması

  İşletmenizi büyütmek için en yeni Office araçlarına geçin

  sözcük
  • Yeni okuma modunda, metin ekranda daha kolay okunması için sütunlarda otomatik olarak yeniden akar. Menü sayısının az olması, yalnızca okumaya değer katan araçlar eşliğinde içeriğinize daha fazla odaklanma demektir.
  • Word'de bir PDF açın ve paragraflar, listeler ve tablolar gibi içeriği Word'de oluşturmuş gibi düzenlemekten keyif alın
  • Stilinizi ve profesyonelliğinizi şablonlarla gösterin, ayrıca zamandan kazanın. 40'dan fazla kategoride Word şablonlarına göz atın.
  Excel
  • Excel 2013'te, her bir çalışma kitabında aynı anda iki çalışma kitabında çalışmayı kolaylaştıran kendi pencere vardır. Ayrıca, iki monitör üzerinde çalışırken daha kolay bir yaşam sağlar
  • Matematik ve trigonometri, istatistik, mühendislik, tarih ve saat, arama ve referans, mantıksal ve metin işlev kategorisinde birkaç yeni işlev göreceksiniz
  • Ekle sekmesindeki yeni Önerilen Grafikler düğmesi, verileriniz için doğru olan çeşitli grafikler arasından seçim yapmanıza izin verir. Dağılım ve kabarcık şemaları gibi ilgili grafikler türleri tek bir şemsiyenin altında
  Bir not
  • Bir Tablet PC veya Windows 8 tableti veya arduvaz PC gibi herhangi bir dokunmatik cihazda parmak, kalem veya fare ile sorunsuz bir şekilde çizin, silebilir ve düzenleyin. El yazısı notlarınızı paylaşmanız ve okunabilirlik konusunda dikkatli olmanız gerekiyorsa, OneNote el yazınızı otomatik olarak metin haline dönüştürebilir.
  • Geliştirilmiş OneNote'a gönder aracı, ekranda gördüğünüz her şeyi kliplemek, bir Web sayfası veya bir belgenin tamamını bir dizüstü bilgisayar bölümüne göndermek ya da bir parçası olarak otomatik olarak kaydedilen ve dosyaya konan Hızlı Notları atmak için her zamankinden daha kolay hale getiriyor. senin not defterin.
  • Dosyalarınızın bir kopyasını dizüstü bilgisayarınızda saklarken, notlarınızın herhangi bir yerine hemen hemen her bilgisayar dosyasını ekleyebilirsiniz. Ayrıca OneNote içinde Excel elektronik tabloları ve Visio diyagramları oluşturabilir veya içe aktarabilir ve bilgilerinizi notlarınızda düzenleyebilirsiniz.
  Priz
  • Presenter View, izleyiciler yalnızca slaydı görürken notlarınızı monitörünüzde görmenizi sağlar. Daha önceki sürümlerde, neyi kimin hangi monitörde gördüğünü bulmak zordu. Geliştirilmiş Presenter Görünümü, baş ağrısını düzeltir ve daha basit çalışmasını sağlar.
  • KaydırılmıŞ olup olmadıklarını görmek için slaytlarınızda gözlük saklamaya gerek yok. Akıllı Kılavuzlar, resimler, şekiller vb. Gibi nesneleriniz yakın olduğunda otomatik olarak görünür ve nesnelerin eşit olarak ne zaman aralıklarla yerleştirildiğini size söyler.
  • PowerPoint artık H.264 video ve Gelişmiş Ses Kodlama (AAC) sesli .mp4 ve .mov ve daha yüksek tanımlı içerik gibi daha fazla multimedya formatını destekliyor. PowerPoint 2013 daha yerleşik codec bileşenleri içerdiğinden bazı dosya formatlarının çalışması için bunları yüklemeniz gerekmez
  Görünüm
  • People Card bir kişiyle ilgili tüm önemli ayrıntıları tek bir yerde toplar: telefon, e-posta, adres, şirket bilgisi, sosyal medya güncellemeleri, mevcut olsalar dahi. Karttan, bir toplantı planlayabilir, anlık ileti gönderebilir veya onlara telefonda bulunabilir, böylece tüm iletişim için tek duraklı alışveriş yapabilirsiniz.
  • Takviminiz, yalnızca bir sonraki randevunuzdan çok daha fazlasını söyleyebilir. Geçerli koşulların yanı sıra Takvim görünümünde yerel hava durumu tahmini ekleyebilirsiniz
  • Outlook deneyimlerine kolayca ulaşılabilen Outlook.com ve Outlook.com (eski adıyla Hotmail) 'den push tabanlı e-posta, randevu ve kişi alın
  Yayımcı
  • Doğrudan Publisher 2010'dan, dahili olarak ve Publisher topluluğundan, önceden oluşturulmuş içerik yapıtaşlarını eklediğinizde ve kişiselleştirdiğinizde, dinamik yayınlar oluşturun. Yan bölümler ve hikayeler gibi bir sayfa parçaları dizisi arasından seçim yapın. takvimler, sınırlar, reklamlar ve daha fazlası
  • Daha yumuşak gölgeler, yansımalar ve harety ve üslup alternatifleri gibi OpenType özellikleri de dahil olmak üzere metin, şekiller ve resimler için profesyonel görünümlü efektler kullanın
  • Facebook, Flickr ve diğer servislerdeki çevrimiçi albümlerinizi aramak ve bunları önce kaydetmeden doğrudan belgeye eklemek için Publisher'ı kullanın
  • Office Web Apps (Word, Excel, PowerPoint, OneNote)
  Gereksinimler
  Gerekli İşlemci SSE2 komut kümesiyle 1 gigahertz (GHz) veya daha hızlı x86 veya x64-bit işlemci
  Gerekli İşletim Sistemi Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012
  Gerekli Bellek 1 GB RAM (32 bit); 2 GB RAM (64 bit)
  Gerekli Sabit Disk Alanı 3.0 GB kullanılabilir
  Gerekli Ekran Grafik donanım hızlandırması için bir DirectX 10 grafik kartı ve 1024 x 576 çözünürlük gerekir
  Gerekli .NET Sürümü 3.5, 4.0 veya 4.5
  Çoklu dokunuş Çoklu dokunma işlevselliğini kullanmak için dokunmaya duyarlı bir aygıt gereklidir. Bununla birlikte, tüm özellikler ve işlevler her zaman bir klavye, fare veya diğer standart veya erişilebilir giriş aygıtı kullanılarak kullanılabilir. Yeni dokunmatik özelliklerin Windows 8 ile kullanım için optimize edildiğini unutmayın
  Ek Sistem Gereksinimleri Bazı işlevler sistem yapılandırmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bazı özellikler ek veya gelişmiş donanım veya sunucu bağlantısı gerektirir.
  Not: Sistem gereksinimleri muhafazakar olmak için en yakın 0,5 GB'a kadar yuvarlanır. Örneğin, bir uygulamanın gereken sabit disk alanını 1,99 GB olarak ölçersek, 2,5 GB disk alanı önermekteyiz. Sabit disk sistem gereksinimleri bilerek, yazılımın gerçek disk alanı kullanımından daha büyük.
  Bir grafik işlemci, Excel 2013'te çizim tabloları veya geçişler, animasyonlar ve PowerPoint 2013'teki video entegrasyonu gibi belirli özelliklerin performansını artırmaya yardımcı olur. Office 2013 ile bir grafik işlemcisinin kullanılması, 64 bitlik bir Microsoft DirectX 10 uyumlu grafik işlemcisi gerektirir. MB video belleği. Bu işlemciler 2007'de yaygın olarak mevcuttu. Bugün mevcut olan çoğu bilgisayar, bu standardı karşılayan veya aşan bir grafik işlemcisi içeriyor. Bununla birlikte, siz veya kullanıcılarınızın bir grafik işlemcisi yoksa, yine de Office 2013'ü çalıştırabilirsiniz.

  Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Server 2008 R2 veya Windows Server 2012 ile uyumludur. Windows XP veya Vista üzerinde çalışmaz.

  Çalışanlarınızı en son üretkenlik araçlarıyla ve neredeyse her yerden çalışma olanağı ile güçlendirin.

  Office Professional Plus 2013, uyumluluk konusunda daha fazla denetim, verilerin analizi ve paylaşımı için yeni araçlar ve iletişim için daha fazla olanak sunarak daha da iyi çalışmanızı sağlar. Artı, Erişim, İş için Skype ve InfoPath pakete dahildir.

  E-posta ve uyumluluk için yeni yetenekler

  • Exchange'de depolanan proje ile ilgili e-postalara ve SharePoint'te saklanan belgeleri doğrudan site posta kutularını kullanarak Outlook'tan erişin ve düzenleyin.
  • Outlook İlke İpuçları ve Exchange Veri Kayıplarını Önleme'yi kullanarak yanlışlıkla yetkisiz alıcılara hassas bilgiler içeren bir e-posta göndermekten kaçının.
  • IT, Skype for Business toplantılarının kaydını grup ilkesi aracılığıyla etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir ve IM konuşmaları da dahil olmak üzere kayıtlı toplantıları SharePoint'e arşivleyebilir.
  • E-tablolarda hatalar, gizli bilgi, kırık bağlantılar ve tutarsızlıklar için Inquire in Excel'i kullanarak tarayın. E-tablo Karşılaştırması ile e-tablolardaki değişikliklerin denetim izini görüntüleyin.


  Verileri keşfetmek ve görselleştirmek için yeni olanaklar

  • Çeşitli kaynaklardan gelen geniş hacimli verilerin entegrasyonunu ve manipülasyonunu kolaylaştırın ve Excel'de Power Pivot'u kullanarak hızlı bilgi analizi yapın.
  • Verilerinizde gizli olan yeni içerikleri keşfetmek için, bir pivot tablo veya pivot grafik içindeki bir tıklamayla verilerinizin farklı kesimlerini ve görünümlerini keşfedin.
  • Verilerinizi, grafiklerinizi ve grafiklerinizi, tüm kullanıcılar için son derece etkileşimli görselleştirme ve sunum deneyimi ile verilerinizi hayata geçirmek için tek bir Güç Görünümü'ne derleyin.

  İletişim için yeni fırsatlar

  • Bir Skype İş Dünyası toplantısında aynı anda birden çok katılımcının videolarına bakın.
  • Standartlara dayalı H.264 video kullanarak daha fazla uç noktaya bağlanın.
  • OneNote ile basitleştirilmiş not alma deneyimi kullanın.
  • Daha sonra kolay yürütmek için toplantıları standartlara dayalı biçimde kaydedin


  İletişim bilgileri
  HAI-OU International Co.,Ltd

  İlgili kişi: sales

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler