HAI-OU International Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerWindows 10 Pro Kutu

64bit DVD windows10 profesyonel Oembox ile Orijinal Windows 10 Pro Perakende Kutusu COA anahtarı lisansı

64bit DVD windows10 profesyonel Oembox ile Orijinal Windows 10 Pro Perakende Kutusu COA anahtarı lisansı

  • Original Windows 10 Pro Retail Box COA key license with 64bit DVD windows10 professional oembox
  • Original Windows 10 Pro Retail Box COA key license with 64bit DVD windows10 professional oembox
 • Original Windows 10 Pro Retail Box COA key license with 64bit DVD windows10 professional oembox

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: ABD
  Marka adı: Microsoft
  Sertifika: Microsoft
  Model numarası: Windows 10 Pro

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 5pcs
  Ambalaj bilgileri: OEM kutusu
  Teslim süresi: 1-2gün
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: 800000pcs
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Türü: win10 pro Etkinleştirme: Evet
  Anahtar: OEM anahtar Biçim: DVD
  Şekilde gemi: DHL / EMS Dil Sınırlaması: No

  64bit DVD windows10 profesyonel oembox ile orijinal COA anahtarı lisansı

  Windows 10 Ürün Anahtarı Aracı, çok popülerEasyBCD yazılımının arkasındaki geliştiriciden yeni çıkarılan bir yardımcı programdır. Windows 10 Ürün Anahtarı Aracı ile Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ürün lisans anahtarlarını BIOS veya EFI'den kolaylıkla kurtarabilirsiniz.

  BIOS veya UEFI'den Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 ürün anahtarını okumak için, PC'nizde OEM Ürün Anahtarı Aracını çalıştırmanız yeterlidir. Aracı çalıştırdıktan sonra, otomatik olarak BIOS'unuzu veya EFI'yi tarayacak ve ürün anahtarını görüntüleyecektir. Anahtarı kurtardıktan sonra, ürün anahtarını güvenli bir yerde saklamanızı öneririz.

  Windows 10 Ürün Anahtarı Aracı, Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10'un 32 bit ve 64 bit sürümleriyle uyumludur. OEM Ürün Anahtarı Aracının en son sürümünü indirmek için aşağıdaki sayfayı ziyaret edin.

  Ürün anahtarının bilgisayarınızın BIOS / EFI'sinde bulunmaması durumunda, "MSDM tablosunu açılamadı!" Mesajı alabileceğinizi unutmayın. Bu mesajı alıyorsanız, ürün anahtarının çıkartması PC'nizin herhangi bir yerinde olmalıdır. I aramak!

  10 Ev Kazanın Win 10 Pro
  Bir alan adı oluşturun ve bu alana katılın (iş ağı) Yok hayır Evet
  BitLocker Yok hayır Evet
  Grup İlkesi Yönetimi Yok hayır Evet
  Uzak Masaüstü Yok hayır Evet
  Hyper-V (sanallaştırma) Yok hayır Evet
  Atanan Erişim Yok hayır Evet
  Kuruluş Modu Internet Explorer Yok hayır Evet
  İşletmeler için Windows Mağazası Yok hayır Evet
  Güvenilir Önyükleme Yok hayır Evet
  İşletmeler İçin Windows Update Yok hayır Evet
  Maks. desteklenen RAM 128 GB 2 TB

  Önemli notlar:

  • Windows 10 Ev kullanıcıları, kullanılabilir olduğunda otomatik olarak Windows Update'ten güncelleştirmeler alacaktır. Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise kullanıcıları, güncellemeleri erteleme olanağına sahip olacaklardır. Windows 10 Pro kullanıcılarının güncellemeleri erteleyebilecekleri süre sınırlıdır.

  • 32GB sabit sürücüye sahip cihazlar veya tam sabit sürücülü eski cihazlar gibi küçük depolama aygıtları, yükseltmeyi tamamlamak için ek bir depolama alanına ihtiyaç duyabilir. Yükseltme sırasında ne yapmanız gerektiğini anlatan talimatları göreceksiniz. Gereksiz dosyaları cihazınızdan kaldırmanız veya yükseltmeyi tamamlamak için bir USB flash sürücü takmanız gerekebilir.

  • Küçük boş alan olan veya 32 GB depolama bilgisayarları gibi daha küçük sabit sürücülerle donatılmış bazı cihazlar, yükselttikten sonra kullanılabilir boş alana sahip olmayabilir. Depolama alanı sistemi ayarında, disk alanını boşaltabilir ve geçici dosyalar veya önceki Windows sürümünüz gibi dosyaları kolayca silebilirsiniz. Windows'un önceki sürümüne ait dosyalar size Windows 10'u kaldırma ve önceki Windows sürümüne geri dönme seçeneği sunar. Bu dosyalar, yükselttikten bir ay sonra otomatik olarak silinir. Alanı boşaltmak için şimdi onları silebilirsiniz.

  • Yükseltmeyi gerçekleştirmek için bir internet bağlantısı gereklidir. Windows 10, yaklaşık 3 GB büyük bir dosyadır ve İnternet erişimi (ISP) ücretleri uygulanabilir.

  • Aygıt uyumluluğunu ve diğer önemli kurulum bilgilerini kontrol etmek için aygıt üreticinizin web sitesini ziyaret edin. Üretici iletişim bilgileri İletişim Bilgileri sayfasında bulunabilir.

  • Bir cihazın yükseltilebilirliği, sistem şartnamesinin ötesinde faktörleri içerir. Bu, aygıtın Windows 10 için minimum sistem belirtimine uyup uymamasına bakılmaksızın, sürücü ve bellenim desteği, uygulama uyumluluğu ve özellik desteği içerir.

  • Destek, cihaza göre değişiklik gösterebilir. Windows Yaşam Döngüsü sayfası hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

  • Bilgisayarınızda veya tabletiniz şu anda Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 Güncellemesi çalıştırıyorsa, Windows 10 Uygulamasını Getir'de 'Benim PC'yi kontrol et' seçeneğini kullanarak gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edebilirsiniz. Windows 10'u Al uygulaması'nı açmak için, görev çubuğunun sağ ucundaki küçük Windows simgesini tıklayın. Görmüyorsanız, daha fazla bilgi için Windows 10 Q & A sayfamızı ziyaret edin.

  • Birçok uygulama, dosya ve ayarlar, yükseltmenin bir parçası olarak taşır. Bununla birlikte, bazı uygulamalar veya ayarlar taşınmayabilir.

   • Kötü amaçlı yazılımdan arınmış uygulamalar için Windows, yükseltme işlemi sırasında kötü amaçlı yazılımdan koruma amaçlı aboneliğinizin geçerli (süresi dolmamış) ve uyumlu olup olmadığını kontrol eder.

   • Kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulaması uyumlu ve güncelse, uygulamanız Windows 10'a yükseltme işlemi sırasında korunacaktır.

   • Kötü amaçlı yazılımdan koruma uygulaması uyumsuzsa, Windows, ayarlarınızı korurken uygulamanızı kaldıracaktır. Yükseltme tamamlandıktan sonra, kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlayıcınız Microsoft'a etkin aboneliğiniz için uyumlu bir sürüm sağladığını bildirirse, Windows sizden yükseltmeden önce ayarlanmış olan en son sürümü yüklemeniz konusunda uyaracaktır.

   • Kötü amaçlı yazılım harici aboneliğiniz geçerli değilse (süresi doldu), Windows uygulamanızı kaldırır ve Windows Defender'ı etkinleştirir.

   • OEM'inizden gelen bazı uygulamalar yükseltmeden önce kaldırılabilir.

   • Bazı üçüncü taraf uygulamaları için "Windows 10'u Alın" uygulaması uygulama uyumluluğunu tarar. Yükseltmeyi engelleyecek bilinen bir sorun varsa, bilinen sorunlara sahip uygulamalar listesinden siz bilgilendirileceksiniz. Kabul etmeyi seçebilirsiniz ve uygulamalar yükseltmeden önce sistemden kaldırılacaktır. Lütfen, başvurunun kaldırılmasını kabul etmeden önce listeyi kopyalamaya dikkat edin.

  İletişim bilgileri
  HAI-OU International Co.,Ltd

  İlgili kişi: sales

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler