HAI-OU International Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünlerwindows server 2012 r2 standart

2CPU / 2VM Windows Server 2012 R2 Standart% 100 Etkinleştirme Microsoft

2CPU / 2VM Windows Server 2012 R2 Standart% 100 Etkinleştirme Microsoft

  • 2CPU / 2VM Windows Server 2012 R2 Standard 100 % Activation Microsoft
  • 2CPU / 2VM Windows Server 2012 R2 Standard 100 % Activation Microsoft
  • 2CPU / 2VM Windows Server 2012 R2 Standard 100 % Activation Microsoft
 • 2CPU / 2VM Windows Server 2012 R2 Standard 100 % Activation Microsoft

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: ABD / Hongkong / Singapur / Purto Rico / İrlanda
  Marka adı: Microsoft
  Sertifika: ORIGINAL MICROSOFT
  Model numarası: Yeni

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 pc
  Ambalaj bilgileri: OEM paketi
  Teslim süresi: 1-3 gün
  Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
  Yetenek temini: Haftada 1000000 ADET
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Sürüm: ağır 2012 r2 oem Medya: 64bit DVD
  Garanti: Yaşam süresi aktivasyonundan sonra dil: İngilizce (İsteğe bağlı)
  Uygulama: Uluslararası (Global Area)
  Vurgulamak:

  microsoft windows server 2012 r2 standard

  ,

  windows server standard 2012 r2

  Microsoft Windows Server 2012 R2 Standart 64bit 2CPU / 2VM - OEM% 100 etkinleştirme-5 CALS Mühürlü
  Microsoft Windows Server Standart 2012 R2 x64 2CPU / 2VM OEM Tam Sürüm
  Orijinal kutuda yeni
  Disk COA ve Ürün Anahtarı dahil
  Ürün hiç kullanılmamış veya aktif değildir ve% 100 problemsiz bir şekilde aktif hale gelir
  Windows Server 2012 R2 Standard esnek, güçlü ve kullanımı kolay bir sunucu çözümüdür. Şirketiniz ister küçük bir işletme isterse büyük bir işletme olsun, Windows Server R2 2012 Standard işinizi optimize etmenize yardımcı olabilir.
  Windows Server 2012 R2 Standard, kurum içi çözümlerinizi, altyapı, sistem yönetimi veya uygulamalarını yeniden mühendisliğe gerek kalmadan bulutla harmanlamanızı sağlar. Kullanıcıların kurum içi bağlantı kurmasına yardımcı olan ölçeklenebilir, dinamik ve çok kullanıcılı farkındalık bulut altyapısı sunar. Sonuç olarak, BT iş ihtiyaçlarına daha fazla çeviklik ve verimlilikle cevap verebilir ve mobil işgücü kişiselleştirilmiş çalışma ortamlarına neredeyse her yerden erişebilir.
  model
  Marka: Microsoft
  Model: P73-06165
  ayrıntılar
  İsim: Windows Server Standard 2012 R2 2CPU / 2VM
  Tip: İşletim Sistemi
  Sürüm: Standart
  Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows
  Sistem Gereksinimleri: windows
  Ambalaj: oem
  Şartname

  İşletim sistemi: Microsoft Windows Server 2012 Standard x64 bit
  · Duujjil): ingilizce
  Lisans türü: Lisans
  Dağıtım Medyası: DVD-ROM
  Lisans Miktarı: 5 cals
  · Lisans Bilgileri: 64 bit
  Yasal Uyarı: Microsoft'un Sistem Üreticileri için Dağıtım Anlaşması, sistem üreticileri yazılım paketlerinin, son kullanıcılar kendi bilgisayarlarını kurarak sistem kurucuları olarak hareket etmedikçe, son kullanıcılara dağıtılmak için tasarlanmadığını belirtir. Bir "sistem üreticisi", yeni veya kullanılmış bir bilgisayar sisteminde yazılımı bir araya getiren, yeniden birleştiren veya yükleyen kişidir.


  Bu, Microsoft Windows Server 2012 R2 Essentials 64-Bit'in fabrikada paketlenmiş yepyeni bir paketidir. Tam perakende sürümü - DEĞİL Akademik, OEM, Satış, Deneme, Promosyon veya Yükseltme için DEĞİLDİR . Bu, büyük perakende mağazalarında ve çevrimiçi satıcılarda satın alacağınız şeydir. Microsoft SKU G3S-00587'dir.
  Açıklama: Küçük işletmeler için ideal sunucu olan Windows Server 2012 R2 Essentials, Microsoft Office 365 ve Windows Azure gibi isteğe bağlı bulut tabanlı uygulamaların ve hizmetlerin entegrasyonunu basitleştirir. Windows Server 2012 R2 Essentials, BT'ye harcadığınız zaman, çaba ve parayı en aza indirmenize yardımcı olabilir.
  Bulut hizmetlerini entegre edin
  Office 365 ile tümleştirildiğinde, Windows Server 2012 R2 Essentials'ta bir kez kullanıcı hesaplarınızı oluşturabilir ve ilişkili bir posta kutusu otomatik olarak aynı anda oluşturulur. Kullanıcı şifreleri, Essentials sunucusu ile Office 365 hizmeti arasında senkronize edilir, böylece kullanıcılar yerel veya bulut tabanlı kaynaklara erişme gibi aynı şekilde oturum açarlar. Windows Azure Yedekleme ile tümleştirme, yerel sunucu yedeklemelerinizi, iş açısından kritik verilerinizi yüksek güvenlikli bir site dışı veri merkezinde depolayan bulut tabanlı bir hizmetle tamamlar.
  Verilerinizi koruyun
  Sunucu yedeklemeleri basit bir sihirbaz kullanılarak yapılandırılır. Daha da yüksek derecede koruma sağlamak için Windows Azure Yedekleme gibi isteğe bağlı bulut tabanlı yedekleme hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. İstemci yedeklemeleri, Essentials ortamına bağlı her bir PC için günlük olarak çalışacak şekilde yapılandırılır ve hatalı bir sabit sürücüyü değiştirirken veya eski bir sabit disk sürücüsünden yükseltme yaparken yapacağınız gibi tek tek dosyaları ve klasörleri, hatta tüm bilgisayarı geri yüklemenizi sağlar. Kişisel veriler, Essentials sunucunuzdan merkezi olarak yapılandırılabilen ve yönetilebilen Windows 8 istemcilerinin yeni bir özelliği olan Dosya Geçmişi ile kolayca korunabilir.
  Sunucu sanallaştırması
  Küçük bir işletme çalıştırırsanız, bir BT altyapısını yönetmeye değil, onu çalıştırmaya odaklanmak istersiniz. Windows Server 2012 R2 Essentials, BT'ye harcadığınız zaman, çaba ve parayı en aza indirmenize yardımcı olabilir.
  Güvenli uzaktan erişim sağlayın
  Windows Server 2012 R2 Essentials, uzak Web Erişimi (RWA) dahil olmak üzere, kullanıcılar ve yöneticiler için dosya ve klasörlere, istemci bilgisayarlara ve sunuculara erişmek için web tarayıcılarını kullanmanın son derece güvenli bir yolu da dahil olmak üzere uzaktan erişim için çeşitli seçenekler sunar. Windows 8 ve Windows 8 RT için My Server uygulaması, dosya ve klasörlerinize erişmenin yanı sıra masaüstü bilgisayarlardan, dizüstü bilgisayarlardan ve tablet cihazlarından gelen hafif yönetim görevlerini gerçekleştirmenin modern ve uyumlu bir yoludur.

  Özellikler
  Active Directory Hakları Yönetim Hizmetleri BranchCache Content Server Branch Önbelleği Sunucuya ErişildiHyper-VInternet Bilgi Hizmetleri 7.5Ağ Erişim KorumasıRemote Masaüstü Hizmetleri * 2Server CoreServer ManagerWindows Dağıtım HizmetleriWindows PowerShellLicensing Server / ProcessVirutalization rights
  Feragatname: Microsoft'un Sistem Üreticileri Dağıtım Anlaşması, son kullanıcılara kendi bilgisayarlarını kurarak sistem kurucuları olarak hareket etmedikçe, sistem üreticisi yazılım paketlerinin son kullanıcılara dağıtılmaya yönelik olmadığını belirtmektedir. Bir "sistem üreticisi", yeni veya kullanılmış bir bilgisayar sisteminde yazılımı bir araya getiren, yeniden birleştiren veya yükleyen kişidir. Yazılım, Microsoft ve eBay OEM yönetmeliklerine uymak için çalışan sabit diskle (çevre olmayan donanım) birlikte gelen yeni sızdırmaz OEM'dir.
  İletişim bilgileri
  HAI-OU International Co.,Ltd

  İlgili kişi: Sales Manager

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler