products

İngilizce Microsoft Office Professional Plus 2016 Tam Paket

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: CE
Model numarası: Office Professional Plus 2016
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: $30
Ambalaj bilgileri: Perakende Paket
Teslim süresi: 3
Ödeme koşulları: T / T, D / P, L / C
Yetenek temini: 500 / gün
Detay Bilgi
tip: Office 2016 Professional artı Marka adı: Microsoft
Ürün adı: Office Professional Plus 2016 Paket dahil: DVD + Anahtar Kartı
Dil: Çoklu dil etkinleştirme: Dünya Genelinde% 100 Aktivasyon Çevrimiçi
Desteklenen işletim sistemleri: Windows 7/8/10 Model numarası: ofis 2016 pro artı
Paket Dili: ingilizce Garanti: Ömür
Vurgulamak:

İngilizce Microsoft Office Professional Plus 2016

,

CE Microsoft Office Professional Plus 2016


Ürün Açıklaması

Microsoft Office Professional Plus 2016 Tam Paket Office Professional Plus 2016 Perakende Kutusu

 

Şartname
Marka
Microsoft
Ürün adı
Microsoft Office Professional Plus 2016
Dil
ingilizce
Ürün Kategorisi
Windows Sistemi
Kullanıcı Numarası
1 Kullanıcı / 1 Cihaz
Teslimat Şekli
Kutulu

 

İngilizce Microsoft Office Professional Plus 2016 Tam Paket 0

logo

Profesyonel sonuçlar için profesyonel araçlara ihtiyacınız var.Microsoft Office Professional Plus 2016, daha fazlasını yapmak ve neredeyse her yerden çalışmak için ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları içerir.Dizüstü bilgisayarınızda bir belge başlatın, ardından telefonunuzda veya tabletinizde gözden geçirin.Meslektaşlarınızla birlikte çalışarak gözden geçirin, düzenlemeler yapın ve bunları gerçek zamanlı olarak görün.Outlook e-postası, paylaşılan takvimler ve görev listesi araçlarıyla programları yönetebilir ve işinizin sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.Publisher ile profesyonel görünümlü satış broşürlerini kolayca oluşturun veya envanterinizi takip etmek için bir Access veritabanı kullanın.

Paket aşağıdaki programlarla birlikte gelir:


outlook Görünüm

E-postanızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi kolayca yönetin.Push e-posta desteği, gelen kutunuzu güncel tutar, konuşma gruplarıyla ilgili mesajları görüntüler ve takvimler planlama için yan yana görüntülenebilir.


word Kelime

Son teknoloji düzenleme, gözden geçirme ve paylaşma araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın.Yeni Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, web'deki ilgili bağlamsal bilgileri doğrudan Word'ün içinde gösterir.


excel Excel

Yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla verilerinizi yeni ve sezgisel yollarla analiz edin ve görselleştirin.Analiz Araç Paketi, Dilimleyiciler ve Formül Oluşturucu gibi özelliklerden yararlanarak zamandan tasarruf edin, böylece içgörülere odaklanabilirsiniz.


pp Priz

Yeni slayt geçişleri ve geliştirilmiş Animasyonlar görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun.Slaytlarınızın yanında sıralı yorumlar, geri bildirimleri sunumlarınıza dahil etmenize yardımcı olur.


onenote Bir not

Kendi dijital defterinizdir, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, hatta ses ve videoyu tek bir yerde tutabilirsiniz.İster evde, ister ofiste veya hareket halinde olun, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.


access Giriş

Access, işletmenizi yürütmenize yardımcı olan tarayıcı tabanlı veritabanı uygulamalarını hızla oluşturmak için kullanımı kolay bir araçtır.Verileriniz otomatik olarak bir SQL veritabanında depolanır, böylece her zamankinden daha güvenli ve ölçeklenebilir.


publ Yayımcı

Çok çeşitli profesyonel kalitede yayınları kolayca oluşturun, kişiselleştirin ve paylaşın.Basit bir sürükle ve bırak yöntemiyle resimleri değiştirin veya doğrudan çevrimiçi albümlerinizden resimler ekleyin.Yayınlarınızın öne çıkması için özel efektler kullanın.


skype Skype Kurumsal

Ekibinizi bir araya getirmek, bir bağlantı paylaşmak kadar kolaydır.
Tek bir tıklama ile herkes herhangi bir cihazdan çevrimiçi toplantınıza katılabilir.Hemen buluşmayı seçebilir veya daha sonrası için Outlook'tan planlama yapabilirsiniz.Toplantı URL'si yalnızca sizin için kişiselleştirilmiştir.


onedrive OneDrive

OneDrive, fotoğrafları, videoları, belgeleri ve daha fazlasını istediğiniz yerde, herhangi bir cihazda kolayca yedeklemenizi, depolamanızı ve paylaşmanızı sağlar.Ayrıca Microsoft hesabınız büyük miktarda ücretsiz çevrimiçi depolama alanıyla birlikte gelir.

İletişim bilgileri
Michael

Telefon numarası : +44 7828 792591

Naber : +447828792591