products

Win 10 Home OEM Anahtar Bilgisayar Yazılımı ile Microsoft Windows 10 Home Oem Rus DVD Kw9-00132 Tam Sürüm

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: CE
Model numarası: Windows 10 Ana Sayfası
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: $15
Ambalaj bilgileri: OEM DVD Paketi
Teslim süresi: 3-5day
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 100000 / gün
Detay Bilgi
Marka: Microsoft, tip: İşletim sistemi
Model numarası: Windows 10 Ana Sayfası Ürün adı: 10 ev oem DVD'sini kazanın
İşletim sistemi: Windows / Mac Paket dahil: DVD + COA Etiketi
Teslim süresi: 3-5days versiyon: OEM DVD Paketi
Dil: Çoklu dil Garanti: Ömür

Ürün Açıklaması

Win 10 Home OEM Anahtar Bilgisayar Yazılımı ile Microsoft Windows 10 Home Oem Rus DVD Kw9-00132 Tam Paket

 

  • Windows 10 OEM, işletim sisteminin tam sürümüdür, yükseltme değildir.OEM işletim sistemi Microsoft tarafından desteklenmemektedir.Microsoft tarafından sağlanan destekle Windows yazılımını edinmek için lütfen tam paket "Perakende" ürünümüze bakın.Microsoft, tüm dosya ve programların kurulumdan önce yedeklenmesini önerir.
  • Windows 10 OEM, yeni bir PC'ye önceden kurulum için tasarlanmıştır ve kurulduktan sonra başka bir bilgisayara aktarılamaz.Ürün beyaz bir zarf içinde gönderilir.
  • Başlat menüsü geri döndü ve her zamankinden daha iyi, böylece genişletebilir ve özelleştirebilirsiniz.
  • Hızlı ve duyarlı.InstantGo gibi teknolojiler, hızlı bir şekilde önyükleme yapmanıza ve devam etmenize olanak tanır; Video Oyun Platformu: PC
  • Windows 10, tüm cihazlarınızda çalışan (Fotoğraflar, Haritalar, Müzik Videosu ve daha fazlası) uygulamalarla birlikte gelir.
Eşyalar
Bileşen Minimum Önerilen
İşlemci 1 GHz saat hızı
IA-32 veya x86-64 mimarisi
PAE, NX ve SEE2 desteği
Çift genişlikli karşılaştırma ve değişim (CMPXCHG16B) CPU talimatı, PrefetchW ve LAHF / SAHF desteğine sahip x86-64 mimarisi
Bellek (RAM) IA-32 baskısı: 1 GB
x86-64 baskısı: 2 GB
4 CİGABAYT
Grafik kartı DirectX 9 grafik cihazı
WDDM 1.0 veya üzeri sürücü
WDDM 1.3 veya üzeri sürücü
Ekran 800 × 600 piksel 1024 × 768 piksel
Giriş aygıtı Klavye ve fare Çoklu dokunmatik ekran
Ctrl, Alt ve Windows tuşları veya diğer donanım eşdeğerleri
Hard disk alanı IA-32 baskısı: 16 GB
x86-64 baskısı: 20 GB
Yok
Windows 10 Yükseltme Teklifi, sahip olduğunuz cihazlar dahil olmak üzere uygun Windows 7 ve Windows 8.1 cihazları için geçerlidir.Bazı donanım / yazılım gereksinimleri geçerlidir ve özellik kullanılabilirliği cihaza ve pazara göre değişebilir.Windows Phone 8.1 cihazları için Windows 10 yükseltmesinin kullanılabilirliği OEM, mobil operatör veya operatöre göre değişebilir.Cihazlar internete bağlı olmalı ve Windows Update etkinleştirilmiş olmalıdır.Windows 7 SP1 ve Windows 8.1 Güncellemesi gerekli.

Dikkat:

1. Bilgisayar yazılımı, ofis yazılımı, sistem yazılımı sağlıyoruz.

2. Yüksek kalite, düşük fiyat, yüksek hizmet ürünleri sunuyoruz.

3. Şüphenin kalitesi denemek için bir örnek satın alabilirse, bunun iyi bir ürün olduğunu göreceksiniz, ancak minimum siparişimiz 10 adettir.

4. Tüm yazılımlarımız% 100 orijinal anahtar etkinleştirilebilir.

 

Daha fazla esneklik ve konfor

Yeni Microsoft uygulamaları ve özellikleri.Time Line ve Focus Assist, mevcut işinize odaklanmanıza yardımcı olur.Önemli dosyalara erişmek için cep telefonunuzu kullanmanız gerekmeyecek.Artık istediğiniz şeyi doğrudan bilgisayarınızdan alabilirsiniz.

 

Görev çubuğunuzdaki arama çubuğu, aklınıza gelebilecek tüm veritabanlarını ve kaynakları aramanıza olanak tanır.Metin dosyanızı nereye koyduğunuzu hatırlamıyorsanız (ya da internetten indirip indirmediğinizi), başlığını arama çubuğuna yazmanız yeterlidir.Tüm bilgisayarınızı ve interneti de arayacaktır.Bu metnin dosyalarınızın bir yerinde olup olmadığını veya internetten indirmeniz gerekip gerekmediğini göreceksiniz.

Daha hızlı ve daha akıllı

Sistem yaklaşık üç kat daha hızlı başlar.Parolanız veya PIN kodunuz ile giriş yapın.Daha hızlı Windows, daha hızlı Wi-Fi ağları ve tarayıcı anlamına da gelir.Microsoft Edge, müşterilerimizin modern beklentilerine ve içinde yaşadığımız dünyanın hızına uygun sağlam bir güncellemeye ve yeniden çalışmaya sahip. onlara yakınsın.

Dahası, kişisel asistanınız Cortana da sizi desteklemek için burada.Tüm cihazlarınızda çalışan bir dijital asistanWindows 10cihazlar.Cortana bir yapay zeka motoru olduğu için eylemlerinizden ve rutinlerinden öğrenecek.Böylece her gün senin için daha iyi ve daha faydalı olacak.

İşiniz sırayla

Microsoft Windows 10 Nnerede olursanız olun ve ne yaparsanız yapın dokümanlarınızı, sunumlarınızı ve elektronik tablolarınızı oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olur.Belgelerinizle bilgisayarınızda çalışın ve Microsoft Windows 10 yüklü tabletinizdeki dijital kalem veya diğer dokunmatik ekranlı cihazlarla sunumlarınızı kolayca oluşturun.

 

Microsoft hesabınızla senkronize edin ve bulut hizmeti sayesinde belgelerinizi düzenli tutun.Telefonunuzda metinlerin yanı sıra metinleri okuyun ve yazın, fotoğraflarınızı görüntüleyin ve düzenleyin ve ardından onlara PC'nizde göz atın (veya tersi).Windows 10 uygulamalarının hızlı ve sezgisel arayüzleri ile her zaman zamanında olacaksınız.

Oyununuzda seviye atlayın

Piyasadaki oyunların çoğu Windows 10'da mevcut (ve uzun bir süre için muhtemelen hala olacak). Bu, onu piyasadaki en büyük oyun platformu yapıyor!4K grafikler ve gelişmiş DirectX 12 performansı ile oyun deneyiminiz eskisinden çok daha iyi olacak!Microsoft hesabınız Xbox Live Oyuncu Etiketiniz ile senkronize edilebilir.Xbox uygulamasını Microsoft Store'dan indirin, oturum açın ve bilgisayarınızda çeşitli oyunların keyfini çıkarın, başarıların kilidini açın ve yeni arkadaşlar ekleyin; bunların hepsini Xbox konsolunuzda da görebilirsiniz.

Win 10 Home OEM Anahtar Bilgisayar Yazılımı ile Microsoft Windows 10 Home Oem Rus DVD Kw9-00132 Tam Sürüm 0Win 10 Home OEM Anahtar Bilgisayar Yazılımı ile Microsoft Windows 10 Home Oem Rus DVD Kw9-00132 Tam Sürüm 1

İletişim bilgileri
Michael

Telefon numarası : +44 7828 792591

Naber : +447828792591