products

Windows 10 Ev OEM DVD Tam Paket Fransızca Dil Kullanımı Kararlı Win 10 Ev OEM Orijinal Anahtar Bilgisayar Yazılımı

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: CE
Model numarası: Windows 10 Ana Sayfası
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: $15
Ambalaj bilgileri: OEM DVD Paketi
Teslim süresi: 3-5day
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 100000 / gün
Detay Bilgi
Marka: Microsoft, tip: İşletim sistemi
Model numarası: Windows 10 Ev DVD'si Ürün adı: 10 ev oem DVD'sini kazanın
İşletim sistemi: Windows / Mac Paket dahil: DVD + COA Etiketi
Teslim süresi: 3-5days versiyon: Kazan 10
Dil: Fransızca dili Garanti: Ömür

Ürün Açıklaması

Windows 10 Ev OEM DVD Tam Paket Fransızca Dil Kullanımı Kararlı Win 10 Ev OEM Orijinal Anahtar Bilgisayar Yazılımı

 

Ürün Açıklaması
Ürünlerin Durumu
Stok
Tür
İşletim sistemi
Desteklenen İşletim Sistemleri
Windows / Mac
Sürüm Türü
Kurumsal
Marka adı
Microsoft
Model numarası
10 ev DVD'si kazan
Anavatan
Amerika Birleşik Devletleri
Marka
Mircosoft
Versiyon
10 ev DVD'si kazan
Garanti
1 yıl
Dil
Çoklu dil
Aktivasyon
Çevrimiçi Aktivasyon
Teslimat süresi
3 gün içerisinde
Uygulama
ofis
Ödeme
batı birliği, T / T
İçin uygun
ofis
Ürün adı
10 ev DVD'si kazan

 

  • Windows 10 OEM, işletim sisteminin tam sürümüdür, yükseltme değildir.OEM işletim sistemi Microsoft tarafından desteklenmemektedir.Microsoft tarafından sağlanan destekle Windows yazılımını edinmek için lütfen tam paket "Perakende" ürünümüze bakın.Microsoft, tüm dosya ve programların kurulumdan önce yedeklenmesini önerir.
  • Windows 10 OEM, yeni bir PC'ye önceden kurulum için tasarlanmıştır ve kurulduktan sonra başka bir bilgisayara aktarılamaz.Ürün beyaz bir zarf içinde gönderilir.
  • Başlat menüsü geri döndü ve her zamankinden daha iyi, böylece genişletebilir ve özelleştirebilirsiniz.
  • Hızlı ve duyarlı.InstantGo gibi teknolojiler, hızlı bir şekilde önyükleme yapmanıza ve devam etmenize olanak tanır; Video Oyun Platformu: PC
  • Windows 10, tüm cihazlarınızda çalışan (Fotoğraflar, Haritalar, Müzik Videosu ve daha fazlası) uygulamalarla birlikte gelir.
Eşyalar:
 

 

Bileşen Minimum Önerilen
İşlemci 1 GHz saat hızı
IA-32 veya x86-64 mimarisi
PAE, NX ve SEE2 desteği
Çift genişlikli karşılaştırma ve değişim (CMPXCHG16B) CPU talimatı, PrefetchW ve LAHF / SAHF desteğine sahip x86-64 mimarisi
Bellek (RAM) IA-32 baskısı: 1 GB
x86-64 baskısı: 2 GB
4 CİGABAYT
Grafik kartı DirectX 9 grafik cihazı
WDDM 1.0 veya üzeri sürücü
WDDM 1.3 veya üzeri sürücü
Ekran 800 × 600 piksel 1024 × 768 piksel
Giriş aygıtı Klavye ve fare Çoklu dokunmatik ekran
Ctrl, Alt ve Windows tuşları veya diğer donanım eşdeğerleri
Hard disk alanı IA-32 baskısı: 16 GB
x86-64 baskısı: 20 GB
Yok

Microsoft Windows 10 Giriş

Windows 10, işleri gerçekleştiren ortağınızdır.Daha hızlı başlayın, tanıdık ancak genişletilmiş bir Başlat menüsü ve birden çok cihazda bile işleri yapmanın harika yeni yolları.Ayrıca yepyeni bir tarayıcının yenilikçi özelliklerinin de keyfine varacaksınız.

Şimdiye kadarki en iyi Windows

Windows 10, sizi bir cihazdan diğerine sorunsuz bir şekilde ulaştırmak için tasarlanmıştır.Hızlı ve duyarlı.Hatta "gerçek" kişilerden ücretsiz sohbet veya telefon desteği alırsınız.Windows 10 ile harika şeyler yapmak her zamankinden daha kolay.

Sadece çalışıyor

Windows 10, zaten bildiğiniz Windows'u birleştirir ve gerçekten istediğiniz önemli geliştirmeleri ekler.InstantGo1 gibi teknolojiler, hızlı bir şekilde başlamanıza ve devam etmenize olanak tanır.Ve Windows 10, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlamak için her zamankinden daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir.

Çoklu görev

Ekranda aynı anda dört şeyi yakalayabilen bir usta olarak çoklu görev.Ekran karmaşaya mı başlıyor?Daha fazla alan için sanal masaüstleri oluşturun ve yalnızca istediğiniz konularla çalışın.Ek olarak, tüm mesajlar ve temel ayarlar, ulaşılması kolay bir ekran üzerindedir.

Microsoft Edge

İnternetin sizin yaptığınız gibi bir şeyler yapmasını sağlamak için tasarlanmış yepyeni bir tarayıcıdır.Doğrudan siteye yazın veya yazın ve yorumlarınızı başkalarıyla paylaşın.Dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldıran okuma görünümünü seviyorsunuz.İşleri daha hızlı bulmanıza yardımcı olacak geliştirilmiş bir adres çubuğu da vardır.

Devamlılık

En iyi ekran her zaman bulunduğunuz ekrandır çünkü Windows 10, etkinliğiniz ve cihazınız için deneyimi optimize eder.En küçüğünden en büyüğüne kadar kolay gezinme ve sorunsuz ölçek uygulamaları için uyarlanmış ekran özellikleri.

Oyunlar ve Xbox

Windows 10 PC'nizde, dizüstü bilgisayarınızda veya tabletinizde Xbox One oyunları oynayın.En iyi oyunlarınızı kaydetmek ve oyundan çıkmadan hemen arkadaşlarınıza göndermek için Game DVR özelliğini kullanın.

Tamamen senin

Windows 10 cihazınız sizi tanır ve varlığınıza kişisel yollarla yanıt verir.Windows Hello ile cihazınız sizi adınızla karşılar, yanar, oturum açma sırasında size rehberlik eder ve artık bir parola hatırlamanıza veya girmenize gerek kalmamasını sağlar.

Windows 10 Ev OEM DVD Tam Paket Fransızca Dil Kullanımı Kararlı Win 10 Ev OEM Orijinal Anahtar Bilgisayar Yazılımı 0Windows 10 Ev OEM DVD Tam Paket Fransızca Dil Kullanımı Kararlı Win 10 Ev OEM Orijinal Anahtar Bilgisayar Yazılımı 1

 

İletişim bilgileri
Michael

Telefon numarası : +44 7828 792591

Naber : +447828792591