products

Orijinal Microsoft İşletim Sistemli SQL Server 2019 STD OEM ANAHTAR KODU

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: CE
Model numarası: Microsoft SQL Server 2019 STD
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: $80
Ambalaj bilgileri: E-posta ile göndermek
Teslim süresi: 3-5days
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000pcs / gün
Detay Bilgi
Ürün adı: Microsoft SQL Server 2019 STD versiyon: SQL Server 2019 STD
Marka adı: Microsoft Sürüm türü: Microsoft SQL Server 2019 STD
Takım elbise: Sunucu 2019 STD Uygulama: Microsoft SQL Sunucusu 2019
model: Standart Nakliye: email yoluyla
Vurgulamak:

SQL Server 2019 STD

,

SQL Server 2019 OEM

,

CE SQL Server 2019 ANAHTARI


Ürün Açıklaması

Microsoft Windows SQL 2019 OEM ANAHTAR KODU Orignal Microsoft İşletim Sistemiyle% 100 Çevrimiçi Etkinleştirme

Veri sanallaştırma ve SQL Server 2019 büyük veri kümesi
Çağdaş kuruluşlar, genellikle şirket genelinde izole edilmiş veri kaynaklarında barındırılan çeşitli büyüyen veri kümelerinden oluşan devasa veri varlıklarını kontrol eder.SQL Server 2019 SQL Server 2019 büyük veri kümesi ile tüm verilerden neredeyse gerçek zamanlı içgörüler elde edebilirsiniz; küme, makine öğrenimi ve yapay zeka işlevleri dahil olmak üzere büyük miktarda veriyi işlemek için eksiksiz bir ortam sağlar.

Bileşen
Gereksinimler
İşlemci
1,4 GHz 64 bit EMT64 veya AMD64, dört çekirdek önerilir
Bellek (RAM)
512 MB ECC destekli bellek modülleri ve VM kurulumları için 800 MB
Hard disk
çekirdek 32 GB için, GUI için başka bir 4 GB
Disk denetleyicisi: PCI Express Uyumlu Disk Denetleyicisi


TABLO 1
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Ölçeklenebilir büyük veri çözümleri Kubernetes üzerinde çalışan ölçeklenebilir bir SQL Server, Spark ve HDFS kapsayıcı kümesi dağıtın.Transact-SQL veya Spark'ta büyük verileri okuyun, yazın ve işleyin.Büyük kapasiteli büyük veriler aracılığıyla yüksek değerli ilişkisel verileri kolayca birleştirin ve analiz edin.Dış veri kaynaklarını sorgulayın.SQL Server tarafından yönetilen HDFS'de büyük verileri depolayın.Bir küme aracılığıyla birden çok dış veri kaynağından veri sorgulayın.Verileri yapay zeka, makine öğrenimi ve diğer analitik görevler için kullanın.Uygulamaları dağıtma ve çalıştırmada büyük veri kümesinde.SQL Server'ın birincil örneği, tüm veritabanları için yüksek kullanılabilirlik ve olağanüstü durum kurtarma sağlamak için Her Zaman Açık kullanılabilirlik grup teknolojisini kullanır.

 

PolyBase ile veri sanallaştırma Harici SQL Server, Oracle, Teradata, MongoDB ve ODBC veri kaynaklarından verileri sorgulamak için harici tabloları kullanın.UTF-8 kodlama desteği artık sağlanmaktadır.Ayrıntılar için PolyBase nedir? Konusuna bakın..

Ayrıntılar için bkz.SQL Server Büyük Veri Kümesi Nedir?


Akıllı veritabanı
SQL Server 2019 (15.x), önceki sürümlerdeki yenilikler üzerine inşa edilmiştir ve kutudan çıkar çıkmaz endüstri lideri performans sağlamak üzere tasarlanmıştır.Akıllı sorgu işlemeden kalıcı bellek aygıtları desteğine kadar, SQL Server akıllı veritabanı özelliği, uygulamayı veya veritabanı tasarımını değiştirmeden tüm veritabanı iş yüklerinin performansını ve ölçeklenebilirliğini artırır.
Akıllı sorgu işleme
Akıllı sorgu işleme sayesinde, büyük ölçekte çalıştırıldıklarında önemli paralel iş yüklerinin performansının arttığını görebilirsiniz.Aynı zamanda, değişen veri dünyasına hala adapte olabilirler.Varsayılan olarak, akıllı sorgu işleme, geniş bir etkiye sahip olacak ve minimum uygulama çabasıyla mevcut iş yüklerinin performansını artırabilecek en son veritabanı uyumluluk düzeyi ayarlarında desteklenir.
TABLO 2
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Satır modu belleği geri besleme geri bildirimi Toplu mod ve satır modu operatörlerinin bellek verme boyutu ayarlanarak, toplu modun bellek verme geri bildirim işlevi genişletildi.Bu ayarlama, aşırı izinleri otomatik olarak düzeltebilir, bu da hafızanın boşa harcanmasına ve eşzamanlılığın azalmasına neden olabilir.Bu ayarlama, yetersiz bellek tahsislerini de düzeltebilir (bu, diskte pahalı taşmaya neden olabilir).Satır modu bellek geri bildirimine bakın.
Hat depolamada toplu mod Sütun depolama indeksi kullanmadan toplu mod yürütmeyi destekler.Toplu mod yürütme, analiz iş yükleri sırasında CPU'yu daha verimli kullanır, ancak SQL Server 2019'dan (15.x) daha düşük sürümlerde, yalnızca sorgu sütun depolama dizinleri ile işlemler içerdiğinde kullanılır.Ancak, bazı uygulamalar sütun depolama indeksi tarafından desteklenmeyen özellikleri kullanabilir ve bu nedenle toplu iş modunu kullanamaz.SQL Server 2019 (15.x) ile başlayarak, sorguları herhangi bir dizin türüne (satır depolama veya sütun depolama) sahip işlemleri içeren uygun analitik iş yüklerinde toplu mod etkinleştirilir.Satır depolamada toplu moda bakın.
Skaler UDF satır içi Skaler UDF'leri otomatik olarak ilişkisel ifadelere dönüştürün ve SQL sorguları çağırmak için bunları gömün.Bu dönüştürme, skaler UDF'leri kullanan iş yüklerinin performansını iyileştirir.Skaler UDF satır içi görünümüne bakın.
Tablo değişkeni gecikmeli derleme Tablo değişkenlerine referans veren sorguların plan kalitesini ve genel performansını iyileştirin.Optimizasyon ve ilk derleme sırasında, bu işlev asıl tablo değişken satır sayısına dayalı olarak kardinalite tahminlerini yayar.Bu doğru hat sayımı bilgisi, aşağı akış planlama işlemlerini optimize edebilir.Bkz. Tablo Değişken Gecikmeli Derleme.
APPROX_COUNT_DISTINCTyaklaşık sorgu işlemeyi kullanın Mutlak doğruluk için önemli değildir, ancak yanıt hızı kritik koşullardır, APPROX_COUNT_DISTINCT, COUNT (DISTINCT ()) yerine daha az kaynak kullanmak için, yüksek düzeyde eşzamanlılık elde etmek için büyük veri kümelerinde toplama sırasında daha az kaynak kullanır.Yaklaşık sorgu işleme konusuna bakın.

Bellek Veritabanı
SQL Server bellek içi veritabanı teknolojisi, benzersiz performans ve ölçek sağlamak için modern donanım yeniliklerini kullanır.SQL Server 2019 (15.x), bu alandaki ilk yenilikler (bellek içi çevrimiçi işlem işleme (OLTP) gibi) üzerine inşa edilmiştir ve tüm veritabanı iş yükleri için yeni bir ölçeklenebilirlik düzeyi elde etmek üzere tasarlanmıştır.
TABLO 3
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Karışık arabellek havuzu SQL Server veritabanı motorunun yeni özelliği, gerektiğinde kalıcı bellek (PMEM) aygıtlarındaki veritabanı dosyalarında bulunan veritabanı sayfalarına doğrudan erişim sağlar.Karışık tampon havuzuna bakın.
Bellek için optimize edilmiş TempDB meta verileri SQL Server 2019 (15.x), bu darboğazı etkili bir şekilde ortadan kaldırabilen ve TempDB'nin ağır iş yükleri için yeni bir ölçeklenebilirlik düzeyinin kilidini açabilen, bellek içi veritabanı özellik ailesine ait yeni bir özellik sunar.SQL Server 2019'da (15.x), geçici tablo meta verilerini yönetmeye dahil olan sistem tabloları, kalıcı olmayan bellek açısından optimize edilmiş tablolara mandallar olmadan taşınabilir.Bkz. Bellek için optimize edilmiş TempDB meta verileri.
Veritabanı anlık görüntüleri için bellek içi OLTP desteği SQL Server 2019 (15.x), bellek açısından optimize edilmiş dosya grupları içeren veritabanlarının veritabanı anlık görüntülerini oluşturma desteği sunmuştur.

Akıllı performans
SQL Server 2019 (15.x), akıllı veritabanının önceki sürümünün yeniliği üzerine inşa edilmiştir ve daha yüksek işletim hızı sağlamak için tasarlanmıştır.Bu iyileştirmeler, bilinen kaynak tıkanıklıklarının üstesinden gelmeye yardımcı olur ve veritabanı sunucusunu tüm iş yüklerinde öngörülebilir performans sağlayacak şekilde yapılandırma seçenekleri sunar.
TABLO 4
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
OPTIMIZE_FOR_SEQUENTIAL_KEY SQL Server veritabanı motor optimizasyonunda, indeks yüksek verimli eşzamanlı eklemelerin iyileştirilmesine yardımcı olur.Bu seçenek, sıralı anahtarlara sahip dizinlerde (kimlik sütunları, sıralar veya tarih / saat sütunları gibi) yaygın olan, son sayfa ekleme için çekişmeye yatkın dizinler için tasarlanmıştır.Bkz. Bir dizin oluşturma.
Hızlı ileri sarma ve statik imleci zorla Hızlı ilerleyen sorgu depolama planları ve statik imleçler için zorunlu destek sağlar.Hızlı ileri ve statik imleç desteğini zorlama planına bakın.


Kaynak kontrolü REQUEST_MAX_MEMORY_GRANT_PERCENTVe ALTER WORKLOAD GROUPa CREATE WORKLOAD GROUP yapılandırılabilir seçenek değeri, bellek sınırının daha iyi kontrolüne izin vermek için tamsayıdan kayan noktalı veri türüne değişir.Bkz. İş yükü gruplarını değiştirme ve İş yükü grupları oluşturma.

İş yükünün azaltılmış yeniden derlenmesi Gereksiz yeniden derlemeyi azaltarak, birden çok kapsamda geçici tablolar kullanma performansı iyileştirilmiştir.Daha az iş yükü ile yeniden derleme konusuna bakın.
Dolaylı denetim noktası ölçeklenebilirliği Bkz. Geliştirilmiş dolaylı denetim noktası ölçeklenebilirliği.
Eşzamanlı PFS güncelleme Sayfası Boş Alan (PFS) sayfaları, SQL Server'ın nesneler için alan ayırırken kullanılabilir alanı bulmaya yardımcı olmak için kullandığı veritabanı dosyalarındaki özel sayfalardır.PFS sayfalarındaki sayfa mandalı çekişmesi genellikle TempDB ile ilişkilidir, ancak çok sayıda eşzamanlı nesne ayırma iş parçacığı olduğunda, kullanıcı veritabanında da meydana gelebilir.Bu iyileştirme, eşzamanlılığı yönetmek için PFS güncellemelerinin kullanılma şeklini değiştirir, böylece bunlar paylaşılan mandallar altında güncellenebilir (özel mandallar yerine).SQL Server 2019'dan (15.x) itibaren, bu davranış tüm veritabanlarında (TempDB dahil) varsayılan olarak etkindir.
Zamanlayıcı çalışan rolü geçişi Çalışan rolü geçişiyle, boşta kalan zamanlayıcılar, aynı NUMA düğümündeki diğer planlayıcıların çalıştırılabilir sıralarından çalışan rollerini taşıyabilir ve taşınan çalışan rollerinin görevlerini hemen sürdürebilir.Uzun süre çalışan görevlerin aynı zamanlayıcıya atanması durumunda, bu geliştirme daha dengeli CPU kullanımı sağlar.Daha fazla bilgi için bkz.SQL Server 2019 Akıllı Performans-Çalışan Rolü Geçişi.

İzleme
İyileştirmeleri izleme, ihtiyaç duyduğunuzda herhangi bir veritabanı iş yükü için performans içgörülerinin kilidini açmanıza olanak tanır.
TABLO 5
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
WAIT_ON_SYNC_STATISTICS_REFRESH sys.dm_os_wait_stats Dinamik yönetim görünümünde yeni bekleme türleri.Eşitleme istatistiklerinde yenileme işlemleri için örnek düzeyinde kümülatif süreyi gösterir.Görmek .sys.dm_os_wait_stats
Sorgu depolanan özel yakalama stratejisi Bu politika etkinleştirildiğinde, belirli sunucularda veri toplamaya ince ayar yapmak için kullanılabilen yeni "Sorgu Deposu Yakalama İlkesi" ayarı altında ek sorgu depolama yapılandırmaları bulunur.ALTER VERİTABANI AYARI seçeneğine bakın.
LIGHTWEIGHT_QUERY_PROFILING Yeni veritabanı kapsamı yapılandırması.Görmek .LIGHTWEIGHT_QUERY_PROFILING
sys.dm_exec_requests Sütun komutu Senkronizasyon istatistikleri için SELECTwait yaparsanız, sorguyu yürütmeye devam etmeden önce güncelleme işlemi tamamlanırsa SELECT (STATMAN) görüntülenir.Görmek .sys.dm_exec_requests
sys.dm_exec_query_plan_stats Yeni dinamik yönetim işlevi (DMF), tüm sorguların bilinen en son gerçek yürütme planının eşdeğer değerini döndürebilir.Bkz. Sys.dm_exec_query_plan_stats.
LAST_QUERY_PLAN_STATS Yeni veritabanı çapında yapılandırma sys.dm_exec_query_plan_stats etkinleştirilebilir.ALTER VERİTABANI KAPSAMLI YAPILANDIRMA'ya bakın.
query_post_execution_plan_profile Genişletilmiş Olaylar, ışık analizi, planın gerçek uygulamasının eşdeğerini topladı ve standart analizler query_post_execution_showplandifferent kullanımına dayandı.Bkz. Sorgu Analizi Altyapısı.
sys.dm_db_page_info (veritabanı_kimliği, dosya_kimliği, sayfa_kimliği, mod) Yeni DMF, veritabanındaki sayfalar hakkında bilgi döndürür.Bkz. Sys.dm_db_page_info (Transact-SQL).

Geliştirici deneyimi
SQL Server 2019 (15.x), birinci sınıf bir geliştirici deneyimi, gelişmiş grafikler ve uzamsal veri türleri, UTF-8 desteği ve geliştiricilerin tüm Veri içgörüleri.
Grafikler
TABLO 6
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Kenar kısıtlaması kademeli silme işlemi Grafik veri tabanındaki kenar kısıtlamaları üzerinde kademeli silme işlemlerini tanımlamak artık mümkündür.Kenar kısıtlamasına bakın.
Yeni grafik işlevi - SHORTEST_PATH Artık, grafikteki herhangi iki düğüm arasındaki en kısa yolu bulmak için veya kat edilen herhangi bir uzunluk için MATCH içinde SHORTEST_PATH kullanılabilir.
Bölümlenmiş tablolar ve dizinler Grafikler artık tablo ve dizin bölümlerinde desteklenmektedir.
Grafik eşleştirme sorgularında türetilmiş tablo veya görünüm takma adları kullanın Grafik eşleştirme sorgusuna bakın.

Unicode desteği
Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve belirli pazar spesifikasyonlarını karşılamak için küresel çok dilli veritabanı uygulamaları ve hizmetleri sağlama gerekliliğinin gerekli olduğu farklı ülkelerdeki / bölgelerdeki ve bölgelerdeki işletmeleri desteklemek
TABLO 7
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
UTF-8 karakter kodlamasını destekler İçe ve dışa aktarım kodlaması için UTF-8'i destekler ve dize verilerinin veritabanı düzeyinde veya sütun düzeyinde harmanlanması olarak kullanılır.Destek, PolyBase harici tabloları ve Always Encrypted'ı (Enclave'de kullanılmadığında) içerir.Harmanlama ve Unicode desteğine bakın.

Dil uzantısı
TABLO 8
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Yeni Java dili SDK'sı SQL Server'dan çalıştırılabilen Java programlarının geliştirilmesini basitleştirdi.Java için SQL Server'ın Microsoft Genişletilebilirlik SDK'sına bakın.
Java dili SDK'sı açık kaynaktır Java için Microsoft SQL Server için Microsoft Genişletilebilirlik SDK'sı şu anda açık kaynaktır ve GitHub'da mevcuttur.
Java veri türleri için destek Bkz. Java veri türü.
Yeni varsayılan Java çalışma zamanı SQL Server, artık ürün genelinde Java desteği sağlamak için kullanılan Azul System'in Zulu Embedded'i içeriyor.Lütfen SQL Server 2019'da ücretsiz desteklenen Java'ya bakın (SQL Server 2019 artık ücretsiz Java desteği için mevcuttur).
SQL Server dil uzantısı Harici kodu yürütmek için bir genişletilebilirlik çerçevesi kullanın.Bkz. SQL Server dil uzantısı.
Harici bir dil kaydettirin HARİCİ DİL OLUŞTUR Bu, SQL Server'da harici dilleri (Java gibi) kaydedebilen yeni bir veri tanımlama dilidir (DDL).Bkz. HARİCİ DİL OLUŞTURMA.

Uzay
TABLO 9
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları


Yeni uzaysal referans tanımlayıcı (SRID) Avustralya GDA2020, küresel konumlandırma sistemi tarafından sağlanan verilere daha yakın olan daha güvenilir ve doğru veriler sağlar.Yeni SRID:
7843 coğrafi 2B'yi temsil eder
7844 coğrafi 3B'yi temsil eder
Yeni SRID'nin tanımı için sys.spatial_reference_systems görünümüne bakın.

yanlış bilgi
Kaynak ve hedefte eşleşen veri türleri ve / veya uzunlukları olmadığı için ayıklama, dönüştürme ve yükleme (ETL) işlemi başarısız olduğunda, sorun giderme, özellikle büyük veri kümelerinde zaman alıcı olabilir.SQL Server 2019 (15.x) ile veri kesme hataları hakkında daha hızlı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.
TABLO 10
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Ayrıntılı kesme uyarısı Veri kesme hata iletileri, varsayılan olarak tablo ve sütun adlarını ve kesilmiş değerleri içerir.VERBOSE_TRUNCATION_WARNINGS bölümüne bakın.

Görev açısından kritik güvenlik
SQL Server, veritabanı yöneticilerinin ve geliştiricilerin güvenli veritabanı uygulamaları oluşturmasını ve tehditlere yanıt vermesini sağlamak için tasarlanmış güvenli bir mimari sağlar.SQL Server'ın her sürümü, önceki sürüm temel alınarak geliştirildi ve yeni özellikler ve işlevler tanıtıldı.SQL Server 2019 (15.x) bu temelde oluşturulmaya devam ediyor.
TABLO 11
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Secure Enclave ile Her Zaman Şifrelenmiş Sunucu tarafı güvenlik karantinasında düz metin verileri üzerinde bilgi işlem yapmayı etkinleştirerek, yerinde şifreleme ve zengin bilgi işlemle Her Zaman Şifrelenmiş olarak genişletin.Yerinde şifreleme, verilerin veritabanından dışarı taşınmasını önleyebileceği için, şifrelenmiş sütunlar, döndürülmüş sütunlar ve şifreleme anahtarları gibi şifreleme işlemlerinin performansını ve güvenilirliğini artırabilir.Zengin bilgi işlem desteği (örüntü eşleştirme ve karşılaştırma işlemleri), Hassas veri koruması gerektiren ve ayrıca Transact-SQL sorguları İşlevinde daha zengin kullanım gerektiren daha geniş bir senaryo ve uygulama kümesine Her Zaman Şifreli'nin kilidini açabilir.Bkz. Her Zaman Güvenlik Bölgesi ile Şifrelenmiş.

SQL Server Configuration Manager'da sertifika yönetimi Artık sertifikaları görüntüleme ve dağıtma gibi sertifika yönetimi görevlerini gerçekleştirmek için SQL Server Configuration Manager'ı kullanabilirsiniz.Bkz. Sertifika Yönetimi (SQL Server Yapılandırma Yöneticisi).
Veri keşfi ve sınıflandırma Veri keşfi ve sınıflandırma işlevi, kullanıcı tablosundaki sütunların sınıflandırılması ve işaretlenmesi işlevini sağlar.Hassas verilerin sınıflandırılması (işletme, finans, tıp, PII vb.), Kuruluşun bilgi korumasında önemli bir rol oynar.Aşağıdakiler için bir altyapı görevi görebilir:
Veri gizliliği standartlarını ve yasal uyumluluk gereksinimlerini karşılamaya yardımcı olun
Hassas verilere anormal erişim için izleme (denetim) ve uyarılar gibi çeşitli güvenlik planları
Yöneticilerin veritabanını korumak için doğru önlemleri alabilmeleri için kuruluştaki hassas verilerin konumunu belirlemek daha kolaydır.
SQL Server denetimi Ek olarak denetim, bir sorgu duyarlılığı sınıflandırması (etiket) tarafından döndürülen gerçek verileri içeren denetim günlüğü data_sensitivity_informationnew alanı dahil olmak üzere yoğun bir işlem gerçekleştirdi.Ayrıntılar ve örnekler için bakın.DUYARLILIK SINIFLANDIRMASI EKLE

Yüksek kullanılabilirlik
Her kullanıcının SQL Server'ı dağıtırken ortak bir görevi gerçekleştirmesi gerekir; bu, tüm görev açısından kritik SQL Server örneklerinin ve bunların veritabanlarının, kuruluş ve son kullanıcılar tarafından ihtiyaç duyulduğunda kullanıma hazır olmasını sağlamaktır.Kullanılabilirlik, SQL Server platformunun temel direğidir ve SQL Server 2019 (15.x), şirketlerin veritabanı ortamlarının yüksek oranda erişilebilir olmasını sağlayan birçok yeni özellik ve geliştirme sunar.
Kullanılabilirlik Grubu
TABLO 12
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
En çok beş senkronize kopya SQL Server 2019 (15.x), SQL Server 2017'de (14.x) 3 olan maksimum senkronize kopya sayısını 5'e çıkardı. Bu grupta otomatik yük devretme için bu grubun 5 kopyasını yapılandırabilirsiniz.1 birincil kopya ve 4 senkronize ikincil kopya vardır.
Birincil kopya bağlantı yeniden yönlendirmesine ikincil kopya İstemci uygulama bağlantılarının, bağlantı dizesinde belirtilen hedef sunucudan bağımsız olarak birincil kopyaya yönlendirilmesine izin verir.Daha fazla bilgi için, bkz. İkincil Eşlemeden Birincil Eşlemeye Okuma / Yazma Bağlantısı Yeniden Yönlendirme (AlwaysOn Kullanılabilirlik Grubu).
HADR değeri SQL Server'ın her Yazılım Güvencesi müşterisi, Microsoft'un hala desteklediği herhangi bir SQL Server sürümünde üç geliştirmeyi kullanabilecektir.Daha fazla bilgi için lütfen buradaki duyuruya bakın.

onarmak
TABLO 13
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Veritabanı kurtarmayı hızlandırın Veritabanı kurtarmayı (ADR) hızlandırarak uzun süre çalışan işlemleri yeniden başlattıktan veya geri aldıktan sonra kurtarma süresini azaltın.Bkz. Veritabanı kurtarmayı hızlandırma.

Devam ettirilebilir operasyon
TABLO 14
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Çevrimiçi kümelenmiş sütun depolama dizini oluşturma ve yeniden oluşturma Bkz. Çevrimiçi dizin işlemlerini gerçekleştirme.
Sürdürülebilir çevrimiçi satır depolama dizini oluşturma Bkz. Çevrimiçi dizin işlemlerini gerçekleştirme.
İlk şeffaf veri şifreleme (TDE) taramasını duraklatın ve devam ettirin Bkz. Şeffaf Veri Şifreleme (TDE) Tarama-Duraklatma ve Sürdürme.

Platform seçimi
SQL Server 2019 (15.x), SQL Server 2017'de (14.x) halihazırda tanıtılan yenilikler üzerine inşa edilmiştir ve seçtiğiniz platformda SQL Server'ı çalıştırmanızı ve daha fazla özellik ve daha yüksek güvenlik elde etmenizi sağlamak için tasarlanmıştır.
Linux
TABLO 15
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Kopyalama desteği Bkz. Linux'ta SQL Server çoğaltması.
Microsoft Dağıtılmış İşlem Koordinatörünü (MSDTC) destekler Linux'ta MSDTC'yi nasıl yapılandıracağınızı öğrenin.
OpenLDAP, üçüncü taraf AD sağlayıcılarını destekler Lütfen eğiticiye bakın: Linux'ta SQL Server ile Active Directory Kimlik Doğrulamasını Kullanma.
Linux'ta makine öğrenimi hizmetleri Bkz. Linux'ta SQL Server makine öğrenimi hizmetlerini (Python ve R) yükleme.
TempDB iyileştirmeleri Varsayılan olarak, Linux'ta yeni bir SQL Server kurulumu, mantıksal çekirdek sayısına bağlı olarak birden çok TempDB veri dosyası (en fazla 8 veri dosyası) oluşturur.Bu, yerinde küçük sürüm veya büyük sürüm yükseltmeleri için geçerli değildir.Her TempDB dosyasının boyutu 8 MB ve otomatik büyüme boyutu 64 MB'dir.Bu davranış, Windows'taki varsayılan SQL Server kurulumuna benzer.
PolyBase on Linux Hadoop olmayan konektörler için Linux'a PolyBase Kurma konusuna bakın.PolyBase tür eşlemesine bakın.

Değişim verisi yakalama (CDC) desteği Linux'ta SQL Server 2019 (15.x) artık veri değişikliği yakalamayı (CDC) destekliyor.

konteyner
SQL Server'ı kullanmaya başlamanın en kolay yolu, kapsayıcılar kullanmaktır.SQL Server 2019 (15.x), önceki sürümlerde sunulan yenilikler üzerine inşa edilmiştir ve SQL Server kapsayıcılarını yeni platformlarda daha güvenli bir şekilde dağıtmanıza ve daha fazla özellik kazanmanıza olanak sağlamak için tasarlanmıştır.
TABLO 16
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Microsoft Container Registry Microsoft Container Registry artık Docker Hub'ı SQL Server 2019 (15.x) dahil olmak üzere yeni resmi Microsoft kapsayıcı görüntüleriyle değiştiriyor.
Kök olmayan kapsayıcı SQL Server 2019 (15.x), SQL Server sürecini varsayılan olarak kök olmayan bir kullanıcı olarak başlatarak daha güvenli kapsayıcılar oluşturma yeteneği sunar.Bkz. SQL Server kapsayıcılarını root olmayan bir kullanıcı olarak oluşturma ve çalıştırma.
Red Hat sertifikalı konteyner görüntüsü SQL Server 2019 (15.x) ile başlayarak, Red Hat Enterprise Linux üzerinde SQL Server konteynerlerini çalıştırabilirsiniz.
PolyBase ve makine öğrenimi desteği SQL Server 2019 (15.x), makine öğrenimi hizmetleri ve PolyBase gibi SQL Server kapsayıcılarını kullanmanın yeni yollarını sunar.Kapsayıcı GitHub deposundaki SQL Server'daki bazı örnekleri inceleyin.

Kurulum seçenekleri
TABLO 17
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Yeni bellek ayarı seçenekleri Kurulum sırasında "Minimum Sunucu Belleği (MB)" ve "Maksimum Sunucu Belleği (MB)" sunucu yapılandırmalarını ayarlayın.SQL Server'ı ve parametrelerini yüklemek için komut isteminin yanı sıra "Veritabanı Motoru Yapılandırması - Bellek" sayfasına bakın.Önerilen değer, sunucu bellek yapılandırma seçeneklerindeki bellek yapılandırma yönergelerine uygundur.USESQLRECOMMENDEDMEMORYLIMITSSQLMINMEMORYSQLMAXMEMORY
Yeni paralellik ayar seçenekleri Kurulum sırasında "maksimum paralellik" sunucu yapılandırmasını ayarlayın.Daha fazla bilgi için, "Veritabanı Motoru Yapılandırması - MaxDOP" sayfasına bakın ve SQL Server'ı parametrelerdeki bir komut isteminden kurun.Varsayılan değer, yapılandırma sunucusu yapılandırma seçeneği "Maksimum Paralellik" içindeki maksimum paralellik kurallarını izler.SQLMAXDOP
Sunucu / CAL lisansı ürün anahtarı ayarı uyarısı Bir kurumsal sunucu / CAL lisansı ürün anahtarı girilirse ve bilgisayarda 20'den fazla fiziksel çekirdek veya hiper iş parçacığı etkinleştirildiğinde 40 mantıksal çekirdek varsa, yükleme işlemi sırasında bir uyarı görüntülenir. .Kullanıcı yine de sınırı onaylayabilir ve ayarlamaya devam edebilir veya işletim sistemindeki maksimum işlemci sayısını destekleyen bir lisans anahtarı girebilir.

SQL Server Makine Öğrenimi Hizmeti
TABLO 18
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Bölüm tabanlı modelleme Her veri bölümü için harici bir komut dosyası işlemek üzere sp_execute_external_scriptnew parametreleri eklemek için kullanılabilir.Bu özellik, tek bir büyük model yerine birden çok küçük modelin (veri bölümü başına bir model) eğitimini destekler.Bkz. Bölüm tabanlı bir model oluşturma.
Windows Server Yük Devretme Kümesi Makine öğrenimi hizmetlerinin yüksek kullanılabilirliği, bir Windows Server yük devretme kümesinde yapılandırılabilir.

SQL Server Analiz Hizmetleri
Bu sürüm, performans, kaynak yönetimi ve müşteri desteği için yeni özellikler ve iyileştirmeler sunar.
TABLO 19
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Tablo modelinde hesaplama grubu Hesaplama grubu, ortak metrik ifadelerini "hesaplanan öğeler" olarak gruplandırarak, gereksiz metrik değerlerinin sayısını önemli ölçüde azaltabilir.Daha fazla bilgi edinmek için, tablo modelindeki hesaplama grubuna bakın.
Sorgu çapraz Sorgu çapraz, yüksek eşzamanlılık altında kullanıcı sorgu yanıt süresini iyileştirebilen bir tablo modeli sistem yapılandırmasıdır.Daha fazla bilgi edinmek için bkz. Sorgu Çapraz.
Tablo modelinde çoktan çoğa ilişki Tablolar arasında çoktan çoğa ilişkiye izin verilir ve her iki tablodaki sütunlar benzersiz değildir.Daha fazla bilgi için bkz. Tablo modelindeki ilişkiler.
Kaynak yönetimi özelliği ayarları Bu sürüm yeni bellek ayarlarını içerir: Kaynak yönetimi için Bellek QueryMemoryLimit, DbpropMsmdRequestMemoryLimit ve OLAP Query RowsetSerializationLimit.Ayrıntılar için bkz. Bellek ayarları.
Power BI önbellek yenileme denetimi ayarları Bu sürüm, Power BI hizmeti Canlı Bağlantı raporlarını ilk yüklediğinde önbelleğe alınmış pano döşeme verilerinin ve rapor verilerinin yerini alacak ClientCacheRefreshPolicy özniteliğini sunar.Daha fazla bilgi için bkz. Genel özellikler.
Çevrimiçi ekleme Çevrimiçi ekleme, ölçeklenebilir bir ortamda yerel okuma kopyalarını senkronize etmek için kullanılabilir.Daha fazla bilgi edinmek için Çevrimiçi Ek'e bakın.

SQL Server Entegrasyon Hizmetleri
Bu sürüm, dosya işlemlerini iyileştiren yeni özellikler sunar.
TABLO 20
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Esnek dosya görevleri Yerel dosya sistemi, Azure Blob depolaması ve Azure Data Lake Storage Gen2 üzerinde dosya işlemleri gerçekleştirin.Esnek dosya görevlerini görüntüleyin.
Esnek dosya kaynağı ve hedefi Azure Blob depolamaya ve Azure Data Lake Storage Gen2'ye veri okuma ve yazma.Esnek dosya kaynağına ve esnek dosya hedefine bakın.
SQL Server Ana Veri Hizmetleri
TABLO 21
Yeni özellikler veya güncelleme ayrıntıları
Azure SQL Veritabanı yönetilen örnek veritabanı Ana Veri Hizmetleri için yönetilen örnekte destek.Bkz. Ana Veri Hizmetleri kurulumu ve yapılandırması.
Yeni HTML kontrolü HTML kontrolü, önceki tüm Silverlight bileşenlerinin yerini alır.Silverlight bağımlılıkları kaldırıldı.

SQL Server Raporlama Hizmetleri
SQL Server Raporlama Hizmetlerinin bu sürümü, Azure SQL yönetilen örnekleri, Power BI Premium veri kümeleri, gelişmiş erişilebilirlik, Azure Active Directory uygulama proxy'si ve şeffaf veritabanı şifrelemesi için destek sunar.Ayrıca Microsoft Rapor Oluşturucu'yu da güncelleyecektir.Daha fazla bilgi için bkz. SQL Server Raporlama Servislerindeki yenilikler.

Orijinal Microsoft İşletim Sistemli SQL Server 2019 STD OEM ANAHTAR KODU 0Orijinal Microsoft İşletim Sistemli SQL Server 2019 STD OEM ANAHTAR KODU 1Orijinal Microsoft İşletim Sistemli SQL Server 2019 STD OEM ANAHTAR KODU 2

şirket tanıtımı
Shenzhen Maike Elektronik Ticaret Ltd.2016 yılında kurulmuş, işletilen bir bilgisayar donanımı ve yazılımı e Ticaret perakendecisidir.Geleneksel iş modelimiz kalite, satın alınabilirlik ve kullanıcı deneyimine dayanmaktadır.Yazılım ve teknoloji perakendeciliğinde sektör lideri olarak müşteri memnuniyeti bizim bir numaralı önceliğimizdir.Prime Software'deki birleşik hedefimiz, sektörün en düşük fiyatlarını korurken müşterilerimizin tüm yazılım ve donanım ihtiyaçları için evrensel bir çözüm sunmaktır.
Orijinal Microsoft İşletim Sistemli SQL Server 2019 STD OEM ANAHTAR KODU 3
Orijinal Microsoft İşletim Sistemli SQL Server 2019 STD OEM ANAHTAR KODU 4
Orijinal Microsoft İşletim Sistemli SQL Server 2019 STD OEM ANAHTAR KODU 5

Hizmetlerimiz ve Gücümüz

1, Zamanında Yanıt Verin
Sorularınızın zamanında cevaplanmasını sağlamak için haberlerinize zamanında cevap vereceğiz.
2, Zamanında Teslimat
Ödeme yapıldıktan sonra, tüm paketiniz için en ucuz ve güvenli ve hızlı yolu zamanında kullanacağınızı garanti edeceğiz.Anahtarlar için size E-posta veya Alibaba platformu ile göndereceğiz.
3, Satış Sonrası Teknik Hizmetler
Ürünün daha sonraki kullanım ve kurulum sürecinde Lisans cihazlarınıza bağlanacaktır. Bizimle iletişime geçebilirsiniz, kurulum işlemi ile ücretsiz teknik destek vereceğiz, ürünün getirdiği sorunları çözebilir, satış sonrası teknik hizmetler de sağlayabiliriz. .
4, Mevcut Özelleştirilmiş
Paket için Özel gereksinim mevcuttur, OEM ve ODM açıktır.
5, Distribütöre İndirim
Distribütörümüze sağlanan özel indirim ve satış alanı koruması.
6,24 saat hizmet
E-posta / Mobil / Whats uygulaması, ihtiyacınız olduğu andan itibaren 24 saat kullanılabilir.
Skype: canlı: .cid.12af4cd0de86b250
SSS
S: Fiyatı nasıl alabilirim?
A: Soruşturmanızı aldıktan sonra genellikle 24 saat içinde teklif veririz (hafta sonu ve tatil günleri hariç), Daha fazla miktar, daha iyi
price.Small perakende sipariş mevcuttur.
S: Sipariş verirken numune satın alabilir miyim?
C: Evet, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
S: ödeme Koşulları?
A: T / T, batı birliği, alibaba ticaret güvencesi.pazarlık konusu olabilir.
S: Nakliye yöntemi ve Teslimat süresi nedir?
A: Toplu sipariş: Yeterli stokumuz vardı, bu yüzden ödeme yapıldıktan sonra 1-3 iş günü.
deniz yoluyla, hava yoluyla veya ekspres ile gönderilir (EMS, UPS, DHL, TNT, FEDEX ve vb.) Sipariş vermeden önce lütfen bizimle teyit edin

 

İletişim bilgileri
June

Telefon numarası : +8617634776672

Naber : +447828792591