products

Microsoft Visio Professional 2016 Ürün anahtarı, Visio pro 2016 Lisans Anahtarı Anında İndirme

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: CE
Model numarası: Visio Profesyonel 2016
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: $15
Ambalaj bilgileri: lisans anahtarı
Teslim süresi: 3-5day
Ödeme koşulları: T / T, D / A, L / C
Yetenek temini: 100000 / gün
Detay Bilgi
Marka: Microsoft, İşletim sistemi: pencereler
Model numarası: Visio Profesyonel 2016 Ürün adı: Visio Pro 2016
Sürüm türü: Visio Professional 2016 anahtarı Paket dahil: lisans anahtarı
Dil: Muliti-Dil Garanti: Ömür
Vurgulamak:

Microsoft Visio Professional 2016 Ürün anahtarı

,

Microsoft Visio Pro 2016

,

MS Visio Pro 2016


Ürün Açıklaması

Microsoft Visio Professional 2016 Ürün anahtarı, Tam Perakende Sürümü, Visio pro 2016 Lisans Anahtarı Anında İndirme

 

vlogo

Hazır şablonlar ve endüstri standartlarını karşılamanıza yardımcı olan binlerce şekil ile herhangi bir profesyonel diyagramı kolayca oluşturun.Tanıdık Office deneyimi sayesinde ortak akış şeması etkinliklerini kolaylıkla gerçekleştirin.Verileri bir BT ağının, üretim tesisinin veya iş sürecinin üzerine hızla yerleştirin.Temel verileriniz yenilenirken diyagramlarınız ve veri görselleştirmeleriniz otomatik olarak güncellenir.İstediğiniz gibi işbirliği yapın.Aynı anda aynı diyagram üzerinde birlikte çalışın veya Skype Kurumsal üzerinden sohbet edin.Veri bağlantılı diyagramları, neredeyse her yerden kuruluşunuzdaki herhangi bir kişiyle kolayca paylaşın ve herkesin operasyonel içgörülerle senkronize olmasını sağlayın.BT'yi daha stratejik girişimler üzerinde çalışmak için serbest bırakırken, kuruluşunuzdaki herkesin üretken olmasını sağlayın.

Microsoft Visio Professional 2016 Ürün anahtarı, Visio pro 2016 Lisans Anahtarı Anında İndirme 1

Yazılım aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:

Görsel olarak her şeyi yaratın

 
Çok yönlü şablonlar ve binlerce şekil Visio'nun birçok önceden oluşturulmuş şablonundan birini kullanın ve hazır şekillerle üretkenliği artırın.
Endüstri standartları için destek Business Process Model and Notation (BPMN) 2.0 ve Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) gibi endüstri standartlarını karşılayan şablonlardan yararlanın.
Akıllı şekiller Visio şekillerine gömülü meta verileri doğru şekilde temsil etmek için görsel ipuçları kullanın.Boyut değişiklikleri gibi meta veriler, görselleştirme otomatik olarak güncellenir.
DWG dosyalarını içe aktarma yeteneği İçe aktarılan AutoCAD tasarımlarına (DWG 2010'a kadar destek) veri veya akıllı şekiller ekleyin ve gelişmiş görselleştirmeleri kolaylıkla basitleştirin veya geliştirin.
   

Kolayca başlayın

 
Hızlı başlangıç Başlangıç ​​Şemaları ve temel yetenekler konusunda size yol gösteren bağlamsal ipuçları ve püf noktaları ile hızlı bir şekilde hızlanın.
Kolay akış çizelgesi oluşturma deneyimi Şekillerin meta verilerini ve bağlantılarını koruyan sezgisel bir deneyimle şekilleri değiştirme, otomatik hizalama ve konumlandırma veya sayfaları çoğaltma ve yeniden sıralama gibi genel diyagram oluşturma etkinliklerini gerçekleştirin.
Sezgisel arama Visio'da kullanışlı özellikleri hızlı bir şekilde bulmak için Göster arama çubuğunu kullanın.
Yerleşik temalar ve efektler Güçlü efektler ve temalar kullanarak diyagramları özelleştirin ve sadece birkaç tıklamayla tasarımınıza tamamen farklı bir görünüm uygulayın.
   

Veri bağlama ile diyagramlara hayat verin

 
Canlı veri katmanı Tüm resmi bir bakışta görmek için canlı verileri bir organizasyon yapısı, BT ağı, üretim tesisi veya karmaşık iş süreci bağlamında görselleştirin.
Diyagrama veri Organizasyon şemalarından başlayarak verilerden otomatik olarak diyagramlar oluşturmak için basit bir sihirbaz kullanın.
Veri grafikleri Canlı simgeler, semboller, renkler ve çubuk grafikler gibi veri grafikleriyle verilerinizdeki desenleri ve anlamı ortaya çıkarın.
Tek adımlı veri bağlama Excel tablolarıyla yeni tek adımlı bağlantıdan yararlanın ve tek bir tıklama ile veri grafiklerini değiştirin.
Veri yenileme Verilerinizin her zaman güncel olan bir görünümünü alın.Diyagramınızı veri kaynağına bağlı tutun ve verileri manuel olarak veya tanımlanmış bir programa göre yenileyin.
   

Süreçler boyunca işbirliği yapın

 
Uygulama içi yorum Bir diyagram veya şekil üzerinde kolayca geri bildirim alın veya verin.
Skype Kurumsal ile entegrasyon Skype Kurumsal gibi entegre iletişim araçları aracılığıyla kolayca birlikte çalışın.Uygulamalar arasında geçiş yapma ihtiyacını ortadan kaldırarak Visio'da ses, video veya sohbeti kullanın.
Güvenli diyagramlar Hassas bilgileri Microsoft dosya koruma teknolojileriyle koruyun.
   

Gerçeğin bir versiyonunu anlatın

 
Kolay diyagram paylaşımı Uyum sağlamak için diyagramları bir tarayıcıda kuruluşunuzdaki herhangi bir kişiyle kolayca paylaşın.Uyumluluğu ve verimliliği artırmak için en iyi uygulamalara, politikalara veya gelecekteki planlara ilişkin görünürlük oluşturun.
Her yerden erişim Bir tarayıcıdan veya iPad® uygulamasından neredeyse her yerden hareket halindeyken diyagramlara ve işlemlere erişin.
Tam doğruluk Sezgisel kaydırma ve yakınlaştırma ile diyagramları tam aslına uygun olarak görüntülemek için yeni web uygulamasını ve iPad uygulamasını kullanın.
Operasyonel gösterge tablosu Tüm kuruluşu, gerçek dünya süreçleri ve planlarının üzerinde görselleştirilmiş operasyonel içgörülerle senkronize halde tutmak için yeni web uygulamasını kullanın.
 

İletişim bilgileri
Michael

Telefon numarası : +44 7828 792591

Naber : +447828792591