products

% 100 Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2013 pC CE için Anahtar Kodu onaylandı

Temel bilgi
Menşe yeri: Amerika Birleşik Devletleri
Marka adı: Microsoft
Sertifika: CE
Model numarası: Office 2013 Ev ve İş anahtarı
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: $25
Ambalaj bilgileri: E-posta ile göndermek
Teslim süresi: 1-2 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 1000pcs / gün
Detay Bilgi
Marka adı: Microsoft Ürün adı: Office 2013 ev ve iş
sistem: pencereler 10 Kelime: Ofis 2013 HB
versiyon: ofis 2013 pc için ev ve iş anahtarı İçin uygun: PC
Dahil olmak üzere: anahtar Aktivasyon Ortamı: İnternet üzerinden
Model numarası: Ofis 2013 HB tip: office 2013 HB ürün anahtarı
Vurgulamak:

CE Microsoft Office 2013 Anahtar Kodu

,

Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2013 Anahtar Kodu

,

Microsoft Office Ev ve İş 2013 Ürün Anahtarı


Ürün Açıklaması

Microsoft Office Ev ve İş 2013 Ürünü Office 2013 Ev ve İş Çevrimiçi Anahtarı

 

* Bir PC'ye kurulum için bir kullanıcı için lisanslanmıştır.Kutuda bir Ürün Anahtarı Kartı bulunur - Disk Yok.

* Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook'un en son sürümleri.

* Bilgisayarınızın ömrü boyunca bir kerelik satın alma;bir seferde bir "lisanslı bilgisayar" ile sınırlı ve uygunluk kısıtlamalarını aktaruygulamak.

* NOT: Publisher veya Access içermez.
* NOT: Windows XP ve Vista DESTEKLENMEZ.Bu ürün, Windows 7 veya daha yeni işletim sistemleri gerektirir.


Excel 2013
Veri analizi oyununuzu Excel 2013 ile hızlandırın. Bu yenilikçi program, veri analizi ile ilgili görevleri gerçekleştirmeyi çocuk oyuncağı haline getiren kullanışlı araçlarla birlikte gelir.Yeni Backstage Görünümü hoş bir ek.Hızlı Doldurma aracı, veri giriş modellerini öğrenerek ve ardından işi sizin için tamamlayarak kullanıcılara değerli zaman kazandırır.Önerilen Grafikler ve Hızlı Analiz büyük zaman kazandırır.
Grafik seçimi, yalnızca seçilen verilerle ilgili grafik türleri gösterilerek basitleştirilmiştir.Yeni Önerilen PivotTable'lar sayesinde anlamlı PivotTable'lar oluşturmak yalnızca birkaç fare tıklaması gerektirir.SkyDrive aracılığıyla işinizi paylaşın ve başkalarıyla işbirliği yapın

Outlook 2013
Yeni bir görünüm kazandıran Outlook 2013, odaklanmanıza ve ana öğeler arasında daha hızlı geçiş yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Satır içi yanıtlar yalnızca tek bir tıklama ile mümkündür.Doğrudan listenin içinden iletileri önizleyin ve bunlara göre işlem yapın.Randevular ve görevler, ayrı pencereler açmaya gerek kalmadan hızlı bir bakışla görüntülenebilir.Hatta hava tahminini doğrudan şuradan kontrol edebilirsiniz.
günlük etkinliklerinizi planlamak için takvim.Şık bir ek hatırlatıcısı sayesinde bir daha başka dosya eklemeyi asla unutmayın.Site Posta Kutuları, ekibinizin proje belgelerini, takvimlerini ve yapılacaklar listelerini depolamanız için size merkezi bir yer sağlar.

Word 2013
Word 2013, belge düzenlemeyi tamamen yeni bir düzeye taşıdı.Thr programı yepyeni bir görünüme ve her zamankinden daha fazla özelliğe sahip.Ekstra düzen seçenekleri, grafik hizalamayı çocuk oyuncağı haline getirir.Okuma modu, ekrandaki okuma deneyimlerini iyileştirmek için optimize edilmiştir.Daha akıllı işbirliği özellikleri, Word 2013'e PDF dosyalarını açma ve düzenleme yeteneği sağlayarak uzun belgeleri yönetmeyi kolaylaştırır. Tablolarla çalışmak daha sezgisel hale geldi.

PowerPoint 2013
PowerPoint 2013, bir slayt gösterisi uygulamasından çok daha fazlasıdır.Hesaplar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapın.İşbirliğini kolaylaştırmak için SkyDrive entegrasyonunun keyfini çıkarın.Yeni Hizalama Kılavuzları, size daha görsel bir görünüm sağlamak için nesneleri ve metni birbirine göre hizalayın.
dengeli görünüm.PowerPoint 2013 ile artık videoları, resimleri ve ses dosyalarını doğrudan internetten eklemek mümkün.Bunları önce bilgisayarınıza indirmenize veya karmaşık gömme kodlarıyla uğraşmanıza gerek yok.Bir başka şık özellik, daha kolay doğrudan oynatma için bir sunumu MPEG-4 video formatında kaydedebilmektir.

OneNote 2013
Word'ün tüm kuralları olmadan not almak için dijital bir uygulama.Fikirlerinizi, planlarınızı ve düşüncelerinizi daha düzenli tutun.Yeni web kırpıcı yer imi, görüntülediğiniz her şeyi anında not defterine kaydetmenizi sağlar.OneNote, daha iyi çalışmanıza yardımcı olmak için artık RSS, Feedly, Weave ve diğerleri ile entegre edilmiştir.Livescribe smartpens desteklenir, böylece daha akıllı yazabilir, çizebilir ve karalayabilirsiniz.Notları e-posta ile gönder
yeni OneNote.com adresinizle anında kendiniz.Matematiksel denklemler artık desteklenmektedir.

 

Şartname
% 100 Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2013 pC CE için Anahtar Kodu onaylandı 0
% 100 Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2013 pC CE için Anahtar Kodu onaylandı 1

İletişim bilgileri
June

Telefon numarası : +8617634776672

Naber : +447828792591